Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види картонної упаковки за конструкцією

Види картонної упаковки за конструкцією

Наше підприємство спеціалізується на виготовленні різноманітних видів поліграфічної продукції, в тому числі картонної упаковки.

Не всі знають, що ці вироби мають велику видову різноманітність – кожен тип пакувальних коробок, залежно від оформлення й цільового призначення, має власні конструктивні особливості.

Ця стаття познайомить читачів із найбільш відомими видами упаковок із картону, які виробляються в цехах компанії «DP Ukraine» й користуються підвищеним попитом. Прочитавши текст, ви також дізнаєтесь про елементи, характерні для пакувальних коробок певної видової належності, та оптимальні можливості їх використання

Базова класифікація

Ми виготовляємо картонну упаковку для товарів різноманітних конструкцій – їх основні види представлені в поданому нижче переліку.

  • Самозбірна. Для виробництва даного типу коробок, використовуються картонні заготовки з усіма необхідними прорізами, згинами та клапанами. Оскільки процес виготовлення самозбірної упаковки не потребує використання клею, ці вироби відрізняє знижена собівартість, а спектр їх використання надзвичайно широкий.
  • «Кришка+дно». Конструкція, що включає два контейнери з боковими бортиками різної висоти. У даних коробках кришка є важливим функціональним елементом, що забезпечує щільність закривання, герметичність закритого виробу.
  • Пачка. Упаковка, яку можна відкривати з обох сторін, знизу або зверху. Такі короби є класичним рішенням для пакування товарів дрібних та легких, наприклад, іграшок та аксесуарів для гаджетів. Пачку вирізняє економний крій і широкий спектр використання.
  • Скринька. Цю назву отримала картонна упаковка, в якій кришка є продовженням однієї із сторін. Коробка-скринька поєднує в собі надійність, естетичність та практичність: нерідко такий виріб після використання купленого в ньому товару знаходить нове застосування – у відповідній ємності зручно зберігати будь-які предмети.
  • Пенал. Коробка, конструкція якої тотожна класичному школярському пеналу або сірниковій коробочці. Її складові – видовжене, прямокутне дно з бортиками та кришка у вигляді рамки, що надівається на дно й відкривається, рухаючись уздовж нього.
  • Коробки з ручками. Ручки на даних виробах можуть бути прорізними або у вигляді вервечок чи смужок із текстильних матеріалів. Фішкою таких упаковок є ергономічність транспортування – навіть переноска поміщених в ці коробки важких предметів виявиться комфортною.  

У сучасному світі упаковка відіграє роль не лише вмістилища для товару, але й засобу для його реклами. Спробуймо розібратися, які ж типи упаковок та деталі їх оформлення важливі для вдалого маркетингу.

Як коробки допомагають популяризувати товар?

Привернути увагу потенційного покупця до продукції допомагають наступні прийоми оформлення картонної упаковки:

  • лоток – коробка без кришки (часто в ній кришку замінює прозоре плівкове покриття);
  • шоубокс – відкрита упаковка з формою, адаптованою під певний вид і марку товару, що слугує для його демонстрації;
  • обичайка – так називають кришку-обідок у коробках типу «пенал» (знявши або посунувши обичайку вбік, ми отримаєте змогу візуально оцінити вигляд вмісту короба);
  • коробка з віконцем – отвір, через який видно товар, може бути розташований на будь-який стороні упаковки з більшою площею.

Якщо для вас у пріоритеті не реклама, а надійність пакувальної коробки, краще обирати варіант із клапанами – така коробка не відкриється. Популярним представником самозбірної упаковки відповідного типу є модель «хвіст ластівки» – під  час складання наявні у виробі нижні клапани утворюють своєрідний «замок», зчіплюючись між собою. Підвищеною міцністю вирізняється також упаковка, що має подвійні стінки та дно.

Які конструкції упаковки для яких товарів підходять?

Кожен зразок пакувальної коробки має своє призначення, індивідуальну специфіку використання.

Наприклад, лотки чудово підійдуть для кондитерських виробів, шоубокси – для елітного алкоголю, а мініатюрні коробочки типу «кришка-дно» – для ювелірних прикрас. Упаковка у вигляді скриньок – вдалий варіант для виробів парфумерних і косметики, коробка-пачка стане ергономічною упаковкою для засобів побутової хімії й кормів для тварин, а комплект білизни буде найбільш презентабельно виглядати в коробці з віконцем.

Наш асортимент упаковки – максимально широкий, а її якість – бездоганна, тож ви вчините цілком правильно, якщо станете нашим партнером. Не зволікайте й не шукайте інших виробників – замовляйте картонні коробки в «DP Ukraine» по вигідній ціні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner