Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види картонної упаковки за призначенням

Види картонної упаковки за призначенням

Упаковку для товарів класифікують за багатьма критеріями, в тому числі за матеріалами виготовлення, конструктивними особливостями, технологіями виробництва та їх цільового використання.

У цій статті ми розкажемо вам про типи картонної упаковки відповідно до її призначення. Мова піде про ті коробки для пакування, які виробляє наша компанія «DP Ukraine».

Харчова упаковка

Завдання таких виробів – захист продуктів харчування від негативних факторів, наприклад, таких як механічні дії й погодні умови. Окрім того, упаковка має спрощувати навантажувально-розвантажувальні й транспортувальні роботи та вдало презентувати відповідний товар.

Ми виготовляємо коробки для пакування даної категорії наступної специфіки:

  • для цукерок – ці вироби вирізняє гармонійний, барвистий дизайн із візерунками і яскравими акцентами зовні, та ергономічна форма у вигляді коробок-пеналів, скриньок тощо;
  • для печива та еклерів – популярним варіантом є коробки-лотки, в яких кришку замінює тонка прозора харчова плівка, а також конструкції «кришка-дно» та у вигляді коробок на кшталт сумочок із ручками (вони стійкі до механічних пошкоджень і добре захищають крихкі кондвироби від деформацій);
  • для алкоголю оптимальним варіантом ідеальної упаковки для елітного спиртного є сувенірні коробки, що надають пляшкам із міцними напоями додаткової солідності (такі картонні вироби можуть вирізнятися особливими елементами оформлення – у вигляді круглого отвору в зоні верхнього клапану кришки, демонстраційного віконця на фронтальному боці тощо).

Уся картонна упаковка для харчових продуктів, незалежно від її дизайну і форми, вирізняються екологічністю, повітропроникністю та відносною герметичністю, а також запобігає передчасному псуванню вмісту.

Упаковка для текстильних виробів

Виготовлення коробок для текстильних товарів, що користуються попитом, є одним із напрямів нашого підприємства.

Своїм замовникам ми пропонуємо пакувальні коробки, адаптовані під пакування такої продукції із тканин:

  • для комплектів постільної білизни та рушників – вони стильно, ошатно виглядають й водночас добре захищають вироби від вологи, пилу й забруднень;
  • для одягу, в тому числі трикотажу – ми пропонуємо естетичну й практичну упаковку для текстильного вбрання у вигляді коробів із кришками, що знімаються, та кришками з клапанами;
  • для нижньої білизни – матеріалом даних коробок, зручних та ефектно оздоблених, може бути крафт-картон, що вирізняється покращеними експлуатаційними характеристиками.

Усі коробки для пакування текстильних товарів, що сходять із наших конвеєрів, функціональні, мають класичні форми й елегантне оздоблення.

Інші промислові товари

Звернувшись до менеджерів нашої компанії, ви можете також замовити картонну упаковку для спорттоварів, зоотоварів, медичних і фармацевтичних, засобів побутової хімії, парфумерії й косметики.

Окрему групу складають коробки для пакування товарів для малюків, зокрема, дитячого одягу, взуття й іграшок.

Наш асортимент включає упаковку для малогабаритних товарів побутової техніки й автотоварів – для їх виробництва використовується потовщений картон, здатний витримувати предмети зі значною вагою.

Особливості картонної упаковки для подарунків

Окрему категорію складає упаковка для подарунків – вона виготовляються у вигляді зручних коробок та пакетів.

Відмінністю даних виробів є оригінальне й привабливе дизайнерське оформлення. Досягти таких характеристик упаковці для подарунків дозволяють наші передові технології й творчий підхід до справи.

Естетичний дизайн упаковки для подарунків вдало доповнюють ергономічні елементи у вигляді ручок зі шнурівки або атласних стрічок.

Переваги картонної упаковки від DP Ukraine

Незалежно від того, для якого саме товару ви замовите упаковку у нас, результат вас задовольнить.

Адже всі численні моделі нашої продукції об’єднує низка плюсів:

  • бездоганна якість – кожен наш виріб виконаний максимально акуратно й добротно, тому він відповідає найвищим європейськими і світовим стандартам;
  • функціональність – нашу упаковку вирізняє продумана ергономіка та практичність;
  • стильний вигляд – фахівці нашого підприємства в курсі модних трендів, дизайнери підходять до справи творчо, поєднуючи класичні рішення з креативними ідеями;
  • адекватні ціни – ми пропонуємо партнерам для співпраці найбільш фінансово вигідні умови.

Добротність та естетичність картонної упаковки виробництва нашої компанії забезпечується високим професіоналізмом наших фахівців, а ще сучасним обладнанням цехів підприємства.

Виконувати замовлення максимально оперативно, не допускаючи браку, нашим спеціалістам допомагає електронне та механізоване обладнання останнього покоління – сучасні верстати й машини. Тому замовити картонну упаковку будь-якого призначення варто у нас – звертайтеся до компанії з бездоганною репутацією, що заслуговує на довіру по праву!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner