Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Скринька

Коробки шкатулки преміальної якості

Якщо ваша фірма займається виробництвом і реалізацією статусних виробів, наприклад, ювелірних прикрас, біжутерії, годинників, то замовити коробки-шкатулки преміальної якості − це оптимальне рішення для бізнесу. Придбання брендованої коробки шкатулки оптом з вашим індивідуальним дизайном і логотипом у нашій компанії допоможе не тільки підвищити лояльність клієнтів і партнерів, а й збільшити впізнаваність бренду або товару. Якісно підібрані матеріали, дизайн і форма упаковки, які ви затвердите з нашим конструктором у процесі розробки, стануть завершальним і невід'ємним штрихом презентації товару.

Коробка шкатулка з преміального картону є найзручнішим і найпрактичнішим типом пакування статусних товарів. Їхня історія сягає далеко в минуле. Раніше шкатулки використовували для зберігання коштовностей. Вони часто виготовлялися з деревини і прикрашалися різьбленням, а внутрішня частина була оббита оксамитом. Сьогодні шкатулки коробки в Україні створюються з використанням сучасних технологій з екологічно чистого картону. Компанія DP Ukraine пропонує замовити коробки шкатулки оптом з якісного картону в різних дизайнерських виконаннях. Така упаковка вирізняється універсальністю і додасть вашому подарунку або товару вишуканого вигляду.

Плюси та особливості

Преміальна коробка шкатулка, основою якої виступає високоміцний картон, може використовуватися як пакувальний матеріал для різноманітних товарів, іменних знарядь, орденів або нагород. За формою виріб асоціюється з шухлядою та наявністю відкидної кришки, яку можна оформити корпоративною символікою шляхом тиснення або друку, а також прикрасити декором у вигляді бантів, стрічок або інших декоративних елементів. Коробка-шкатулка може бути також оснащена безліччю варіантів ложементу, виготовлених з різних матеріалів твердого і м'якого типу.

До переваг продукції можна віднести:

  • презентабельний зовнішній вигляд;

  • можливість надати подарунку або товару додаткової вагомості;

  • можливе використання для цінних презентів.

Вигідна покупка картонної коробки-шкатулки в інтернет-магазині DP Ukraine

До переваг покупки індивідуальної упаковки шкатулки у нас можна віднести низку таких моментів:

  1. Презентабельне пакування вашого товару (прикраси, фірмові вироби, преміум-посуд тощо).

  2. Чудовий спосіб презентувати оригінальний унікальний подарунок від імені фірми своїм співробітникам (адже можна замовити від 100 одиниць).

  3. Різноманітні варіанти, які можна сконструювати саме під ваш продукт, дадуть змогу підібрати оптимальне рішення для кожного покупця за дизайном, розміром і матеріалом.

  4. Зручність. За допомогою преміальної коробки шкатулки можна швидко і стильно оформити подарунок для одержувача. Наприклад, фотографи замовляють одразу невеликі оптові партії продукції для гарної презентації своєї праці − замовник, отримавши преміум упаковку з роздрукованими фотографіями та флешкою, точно відчує «вау» ефект і свою особливість.

  5. Замовити оптом коробки-шкатулки − це вірне рішення заощадити час на пошуки підходящого пакувального виробу.

Коробку на магніті, а також інші види упаковки можна підібрати в різних дизайнерських виконаннях, розмірах і кольорах. Замовлення подарункових коробок шкатулок дає змогу отримати оптимальну упаковку для майбутнього презенту. Ідеальну презентацію та оформлення товару забезпечують також картонні пакети з логотипом − компанія DP Ukraine розробить унікальну пропозицію для вашого бізнесу.

Виготовлення коробки шкатулки на замовлення

Коли мова заходить про пакування для товарів преміум-сегмента, прикрас, корпоративних подарунків, то стандартні варіанти, які можна придбати в кожному сувенірному магазині, не завжди є прийнятними. Такі упаковки-шкатулки потрібно створювати відповідно до індивідуальних вподобань замовника та виду виробу, який потрібно презентувати.

Футляри скриньки з картону для подарунків і товарів є невід'ємними аксесуарами, які роблять акцент на індивідуальності майбутнього одержувача. Наша компанія спеціалізується на виробництві упаковки різних типів. Щоб зробити замовлення, заповніть онлайн-форму або зв'яжіться з кваліфікованими менеджерами-консультантами. Створення унікальної коробки у вигляді шкатулки для різних товарів може зайняти багато часу і зусиль, тому замовлення у нас дозволить вам заощадити час на пошук і створення дизайну упаковки, а також гарантує якість і унікальність вашого товару. Також у нас можна замовити і купити магнітні стікери за доступною ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner