Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види поліграфічного оздоблення картонної упаковки

Види поліграфічного оздоблення картонної упаковки

Сучасний споживач звертає неабияку увагу на упаковку товару – такої думки дійшли провідні маркетологи.

Саме тому пакувальна коробка чи пакет мають бути не тільки практичними: ці вироби повинні вирізнятися гарним, яскравим та елегантним оздобленням, що притягує погляд.

Про актуальні класичні й новітні технології оздоблення високоякісної картонної упаковки, на виготовленні якої уже багато років спеціалізується компанія DP Ukraine, ми розкажемо в цій статті.

Ламінація: види й особливості

Одним із популярних засобів оформлення упаковки із картону, що дозволяє подовжити термін її служби й водночас додає їй ефекти візуальні й тактильні, є поліграфічне ламінування, або ламінація.

Сутність методу ламінації – в припресуванні до картонної поверхні спеціального плівкового покриття. Такий процес на нашому виробництві забезпечує електронний апарат – промисловий рулонний ламінатор останнього покоління. Обладнаний високоефективним елементом термонагріву й передовою гідравлічною системою зведення валів, цей агрегат вирізняється максимальною продуктивністю, а контролювати всі налаштування даної машини операторам допомгає її цифровий екран.

Оздоблюючи упаковку з картону шляхом ламінації, ми використовуємо плівковий матеріал трьох типів:

  • глянцевий – ідеальним рішенням для підкреслення яскравості й насиченості кольорів є саме глянцева ламінація, таке покриття, блискуче й сяюче, виглядає надзвичайно презентабельно, щоправда, відсвічує на сонці
  • матовий – не допускає відблисків і найкраще підходить для упаковки світлого забарвлення й традиційних пастельних тонів, а от на картоні темних кольорів матові плівки трохи знижують контрастність і детальність друкованих зображень
  • софт-тач – ця плівка для ламінування, яка була винайдена й здобула популярність порівняно недавно, поєднує в собі здатність надавати малюнку глибину й покращувати передачу кольору, а ще бархатистий матеріал soft touch практично не збирає відбитків пальців і залишає надзвичайно приємні тактильні відчуття.

Результатом ламінування стає покращення експлуатаційних характеристик картонної упаковки – вона стає більш цупкою й вологостійкою, не вигорає на сонці й добре витримує перепади температур.

Вибірковий УФ лак

Оздобити упаковку з картону особливо вишукано, в тому числі вже на оброблених ламінаційною плівкою поверхнях, можна за допомогою вибіркового УФ лаку.

Використання такого лакофарбового засобу відкриває безмежне поле для дизайнерських фантазій і реалізації найцікавіших ідей. Вибірковий УФ лак для декорування картонних виробів, у тому числі й тих, що служать для пакування товарів, має кілька важливих плюсів:

  • вирізняється неперевершеним ефектним блиском, а може бути й матовим
  • може наноситись на картон фрагментарно, на певних заданих ділянках, або шарами різної товщини
  • швидко сохне
  • вирізняється широтою кольорової палітри – це не тільки всі барви веселкового спектру та їх численні відтінки, але й ексклюзивні варіанти у вигляді перламутру, срібла, позолоти тощо.

Технологія оздоблення вибірковим УФ лаком дозволяє прикрасити матовий фон поліграфічних виробів ефектними глянцевими елементами, створити ексклюзивний, об’ємний, дійсно шикарний декор.

Блінтове тиснення та шрифт Брайля

Для декору упаковки, виконаної із картону не надто цупкого й при цьому значної товщини, ми використовуємо технологію блінтового тиснення.

Даний метод полягає в застосуванні спеціального кліше, плаского штампу, що втискається у відносно пухкий целюлозний матеріал, створюючи на ньому оригінальні вдавлені зображення заданої форми.

Такий технологічний прийом декорування передбачає використання поліграфічного обладнання з гарячим пресом.

Ще одним варіантом оздоблення картонної упаковки є шрифт Брайля. Першочерговою задачею даного способу, на відміну від інших, є не декор виробу, а функція соціальної адаптації незрячих людей.

Шрифт системи Брайля – це особливі, випуклі, рельєфно-точкові літери, які можуть читати сліпі люди, орієнтуючись на свої тактильні відчуття. Таке неординарне оформлення наразі є в Україні, як і в країнах Євросоюзу, обов’язковим для упаковки багатьох видів фармацевтичної продукції та певних товарів медтехніки.

Дане маркування містить найбільш актуальну текстову інформацію про товар, що знаходиться всередині упаковки. Наноситься цей шрифт методом конгреву.  

Обрати саме той вид декору для картонної упаковки вашого товару, який допоможе вдало презентувати його, стане найкращою рекламою й не завадить бути відповідній коробці чи пакету функціональним та зручним виробом, вам допоможуть професіонали компанії DP Ukraine.

Звертайтеся – ми маємо величезний досвід, гарантуємо преміальну якість продукції й приємно дивуємо партнерів доступними цінами своєї поліграфічної продукції!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner