Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Карткова гра «Як я цього не знав?»

Карткова гра «Як я цього не знав?»

Одним з актуальних видів поліграфії виробництва DP Ukraine є настільні ігри, що наразі повертають колишню популярність. Ми виготовляємо такі вироби за ексклюзивними проектами та технологіями власної розробки. Відповідний виробничий процес вирізняється складністю, але наші фахівці є справжніми фанатами своєї справи.

Зробити гру бездоганної якості нашій досвідченій команді допомагає автоматизоване обладнання нового покоління та професіоналізм співробітників.

Ми пишаємося, що хітом продаж стала створена нами карткова гра-вікторина «Як я цього не знав?». Цю унікальну гру, присвячену українській історії, географії та культурі, ми випустили на замовлення бренду GAMESLY. 

До комплекту поставки виробу увійшла ефектна преміальна упаковка, у ній знаходиться 105 карток та паперова інструкція з правилами.

Поставили ми таку карткову гру замовнику, надійно упаковану в термоплівку.Ми виготовили цей продукт тиражем у 3 тисячі примірників упродовж 3-4 тижнів – для поліграфії відповідного рівня й обсягу це надзвичайно короткий термін.


ТМ GAMESLY є нашим постійним партнером – ми співпрацюємо з компанією давно та плідно.

Нам клієнти довіряють, бо переконались, що ми за помірними цінами виготовляємо продукцію якісну та креативну!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner