Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Крафтовий пакет ROSHEN

Крафтовий пакет ROSHEN

Один із профілів компанії DP Ukraine – виробництво упаковки всіх типів. Ця категорія поліграфічної продукції, що створюється, завдяки праці наших пофесіоналів та новітньому високотехнологічному обладнанню, включає крафтовий пакет.

На замовлення провідного виробника кондвиробів ТМ Roshen нами був виготовлений крафтовий пакет для пакування елітних солодощів із символікою цього бренду.

Для виробництва пакету ми використали високоякісний двошаровий крафт-лайнер Kraftliner Brown щільністю 275 г/м². Для більшої надійності пакет цим матеріалом армований зверху та знизу. 

На такий аксесуар, що отримав пастельний фон нефарбованого картону, ми нанесли фірмові символи насиченим червоно-бордовим кольором. Технологія відповідного декору – тиснення фольгою KURZ Luxor із двостороннім штампом.

Вишуканим та ергономічним доповненням крафт-пакету і його яскравим акцентом стали ручки з рапсової стрічки, тотожні відтінку логотипу. Виріб отримав відмінні експлуатаційні властивості: його целюлозний матеріал є стійким на розрив, а ручки зручними.

Для розробки й реалізації цього унікального проекту, що передбачав випуск тиражу обсягом 10 тисяч одиниць, нам вистачило 30 днів.

З брендом Roshen, що відомий далеко за межами нашої країни, ми співпрацюємо вже багато років і пишаємося цим партнерством.

Наші принципи – творче й відповідальне ставлення до справи. Ми орієнтовані на клієнта й готові створювати ексклюзивні крафт-пакети з урахуванням всіх вимог замовника!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner