Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Картонна упаковка: види нанесення дизайну та логотипу

Картонна упаковка: види нанесення дизайну та логотипу

Однією з пріоритетних особливостей картонної упаковки виробництва DP Ukraine є їх фірмове оздоблення.

Завдяки дизайнерському оформленню, розробленому досвідченими фахівцями компанії, наші коробки вирізняються не тільки добротністю й практичністю, але й елегантністю, естетичністю. Залежно від побажань замовника, ми виготовляємо упаковки як із лаконічним декором, так і з вишуканим, розкішним оздобленням.

Про технології друку, які дозволяють отримати нашим поліграфічним виробам свій презентабельний вигляд, ми розкажемо далі.

Офсетний друк

Найбільш поширеним способом нанесення елементів дизайну на картонну упаковку є офсетний друк.

Перед тим, як розпочати серійне виробництво певної моделі виробу, наші інженери препресу створюють електронний макет – спуск поліс. Він переноситься на форми (пластини) для друку.

Фарба при друку переноситься на металеву  пластину, а на картон передається через офсетний циліндр.

Надзвичайна популярність офсетного друку пояснюється низкою його переваг:

 • здатністю передавати зображення максимально детально, оптимальною контрастністю, насиченістю й та яскравістю кольорів;
 • високою продуктивністю – дана технологія вирізняється оперативністю, тому дозволяє обробляти великі партії картону за короткий термін;
 • різноманітністю кольорових рішень – офсетний друк використовує повну палітру барв, включаючи напівтони, металізовані фарби та ті, що містять лак;
 • можливістю працювати із різноформатним картоном та коригувати відтінки без необхідності припинення робочого процесу;
 • низькою вартістю – замовлення картонної упаковки з дизайном, нанесеним офсетним друком у нас для партнерів є економічно вигідними.

На показник ціни упаковки із картону, декорованої таким способом, також впливає її тираж – чим партія більша, тим дешевше замовнику обійдеться виготовлення одиниці продукції.

Шовкотрафаретний друк

Інший популярний метод нанесення дизайнерського принту на картонний матеріал для виробництва упаковки – шовкографія, або шовкотрафаретний друк.

Дана методика базується на використанні трафарету, через який фарби потрапляють на поверхню картону й таким чином відтворюють зображення.

Обладнання для шовкотрафаретного друку включає спеціальні сітки, виконані з полімерів. Форма друку виготовляється за допомогою сухого плівкового матеріалу (капілярної плівки), або рідкої фотоемульсії, що висушується після нанесення на сітку. Ця методика може і комбінуватися.

Шовкографія полягає в дії ультрафіолетового випромінювання на фотоемульсію, внаслідок якого ця речовина полімеризується і втрачає здатність змиватися водою.

Шовкотрафаретний друк на нашому виробництві забезпечують сучасні машини, обладнані спеціальними ракелями із поліуретановим полотном. Густота отворів сітки в даних агрегатах така, що фарба просочується крізь них строго дозовано на ділянках, де немає фотоемульсії. По завершенню циклу друку сітки миються водою з метою змивання шару фотополімерної речовини й готові до подальшого використання.

Дизайн упаковки шовкографією має свої пріоритетні особливості:

 • шовкофтрафаретний друк вирізняється можливістю наносити на картон чи інший матеріал шар фарби будь-якої товщини;
 • ця технологія дає можливість працювати з лакофарбовими матеріалами різної консистенції;
 • шовкографія дозволяє отримати зображення монохромні (одноколірні) та різнокольорові (кілька варіантів барв);
 • даний метод універсальний, бо практикується для обробки картону всіх типів, товщин та текстури.

Результатом шовкотрафаретного друку є естетичність, висока стійкість та чіткість зображення.

Тиснення фольгою

Сучасним дизайнерським трендом є нанесення зображень на картон для упаковки тисненням фольгою.

Картон є матеріалом цупким та щільним, тому він декорується гарячим способом. Машина з розігрітим штампом розплавляє термоклейкий шар фольги, а потім задане зображення припресовується до картонної поверхні.

Ключові плюси тиснення фольгою – оригінальна рельєфність зображень та різноманітність вишуканих ефектів:

 • текстурного – в результаті тиснення фольгою картон набуває різних фактур (він може імітувати, наприклад, дерево або камінь);
 • металізації – це шикарне оздоблення у вигляді позолоти, сріблення чи бронзового відтінку;
 • голографії – переливчасті голографічні зображення на картон наносяться за допомогою спеціального виду поліграфічної фольги;
 • матовості або сяючого глянцем блиску.

Завдяки тисненню з використанням поліграфічної фольги наші картонні коробки набувають особливо стильного, шикарного вигляду й водночас можуть виконувати функцію ефективного захисту товарів від підробок (наприклад, якщо є голограми, видимі під певним кутом).

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в неперевершеній якості картонної упаковки, не залежно від того, яким методом нанесений на них дизайн. Ми пишаємося тим, що репутація DP Ukraine бездоганна, бо наша продукція відповідає найвищим світовим стандартам, а ціни доволі демократичні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner