Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Матеріали для виготовлення картонної упаковки

Матеріали для виготовлення картонної упаковки

Ефектний вигляд нашої преміальної упаковки та їх кращі експлуатаційні характеристики зумовлені технологією їх виробництва, сучасним обладнанням DP Ukraine й, безумовно, використанням високоякісних матеріалів.

Наше підприємство виробляє пакувальні коробки з картону крейдованого, дизайнерського та  крафт-картону.

Детально про кожен із відповідних видів матеріалу ми розкажемо в цій статті.

Крейдований картон

Назву даний матеріал отримав через великий вміст крейди у складі зовнішнього шару. Цей натуральний компонент, що є гірською породою (різновидом вапняку) й мінералом кальцію, надає крейдованому полотну елегантного білосніжного кольору.

Лицьовий бік таких картонних аркушів не має шерсткої текстури, а покриття його буває матовим або глянцевим.

Характерною відзнакою крейдованого картону, важливою для виробництва поліграфічних виробів, зокрема упаковки, є дрібнопориста структура. Коли на цей матеріал наноситься кольоровий друк, переважна частина фарбувального пігменту залишається на поверхні аркушів. Мінімальний розмір пор запобігає глибокому проникненню друкарської фарби, тому барви на крейдованому картоні виглядають максимально яскраво.

Крейдований вид картону має й інші позитивні особливості:

 • виготовлені з нього вироби, в тому числі упаковка, вирізняються приємною на дотик, гладкою поверхнею;
 • матеріал придатний для багатоколірного друку, добре утримує кольори, будь-які відтінки на ньому виглядають насичено, барвисто;
 • крейдований картон має низьку повітропроникність та вологовідштовхувальні властивості;
 • він водночас щільний та гнучкий, тому ідеально підходить для формування виробів різноманітних конфігурацій.

Виготовлена з крейдованого картону упаковка – естетична та стійка до пошкоджень.

Дизайнерський картон

Ідеальним варіантом для створення упаковки із вишуканим металічним блиском, оригінальною фактурною поверхнею чи ексклюзивними голограмами є картон дизайнерський.

Цей матеріал є вдалим рішенням для виготовлення пакувальних коробок представницького класу (наприклад, із логотипами брендів), а також елітної пакувальної продукції під подарунки й сувеніри.

Оздоблюється дизайнерський картон технологією цифрового друку й іншими методами.

Наша компанія має передове обладнання, що виконує класичний друк офсетний та шовкографію, тиснення фольгою, конгрев, блінтове й комбіноване тиснення. Завдяки спеціальним машинам, наша картонна упаковка, виготовлена з такого типу картону, отримує рельєфне покриття з випуклими та увігнутими елементами, набуває витонченого, шикарного декору.

Картон дизайнерський – високоякісний матеріал, що відрізняється низкою плюсів:

 • престижністю й презентабельністю – це краще рішення для упаковки преміальної категорії;
 • надійністю й практичністю – вишуканість оздоблення не заважає картонним виробам бути добротними, стійкими до зносу;
 • різноманітністю прийомів і методів декорування – все необхідне устаткування для реалізації найсміливіших дизайнерських ідей є на нашому підприємстві;
 • безліччю кольорів та фактур – визначитися з їх вибором замовникам у нас допомагають професіонали.

Наразі в тренді – упаковка з дизайнерського картону, оздоблення якої імітує дорогоцінні метали й природні матеріали, демонструє неперевершений ефект переливу або включає особливі флуоресцентні елементи, здатні світитися в темряві.

Крафт-картон

Ще одним сортом картону, який ми використовуємо для виробництва упаковки, є крафт-картон або, як іноді його називають, картон-лайнер.

Головною фішкою даного матеріалу, що характеризується специфічною двошаровою структурою, є підвищена міцність. Завдяки такій властивості крафт-картон широко застосовується у виробництві упаковки для товарів значної ваги та тих, що вимагають максимального захисту під час транспортування – це коробки під прилади електроніки й медтехніки, пристрої для автомобілів тощо.

Цей гладкий и пористий, відносно недавно розроблений тип картону зарекомендував себе рядом чудових споживчих властивостей:

 • стійкістю до утворення тріщин та деформацій у вигляді стирання і вм’ятин – вироби з цього матеріалу здатні довго зберігати естетичний вигляд; 
 • поверхнею, що являє собою сульфатно-целюлозне покриття й ідеально підходить для повнокольорового поліграфічного друку різними способами;
 • жорстким виворітнім шаром, який виконує амортизаційні функції й добре піддається склеюванню;
 • високою гідрофобністю та стійкістю до широкого діапазону довколишніх температур – підвищена вологість, мороз та спека не призводять до псування крафт-картону.

Додаткові важливі особливості картона-лайнера – декоративність та широта використання.

Ексклюзивну упаковку, виготовлену з різних видів картону, можна вигідно замовити в нашій компанії. Наші ключові принципи – безпрецедентна якість продукції, оперативність виконання замовлень та демократична цінова політика. Звертайтеся – ми пропонуємо упаковку різноманітного призначення, що відповідає європейським стандартам й вирізняється трендовим, стильним оформленням!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner