Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Виготовлення картонної упаковки

Виготовлення картонної упаковки

Компанія DР Ukraine, завдяки використанню передових виробничих технологій, високій якості продукції та її стильному дизайнерському оформленню посідає чільне місце серед кращих вітчизняних виробників поліграфії.

Ми виготовляємо різні вироби з паперу та картону, в тому числі картонну упаковку, що завжди користується значним попитом. Про процес виробництва коробок на нашому підприємстві, їх форми та переваги ви дізнаєтесь, прочитавши цю статтю.

Як ми створюємо упаковки з картону: етапи виробництва

Робота, результатом якої стає перетворення звичайного аркуша целюлозного матеріалу на презентабельну коробочку, наприклад, під певні кондитерські вироби, комплект білизни або електротовари, є трудомісткою та складною.  

Даний багатофазний процес включає декілька етапів.

  • Розробка проекту. Дана, початкова стадія, полягає в конструкторсько-дизайнерській роботі. Конструктор вивчає особливості всіх необхідних параметрів, геометрії та інших показників товару, під який замовлена упаковка, й створює її макети.. А фахівець із дизайну пропонує варіанти оздоблення даного картонного виробу. Замовнику пропонується кілька зразків, із яких він обирає найбільш привабливий.
  • Картонні аркуші, що мають стати упаковкою, друкуються на спеціальній машині. Це може бути верстат офсетного або шовкотрафаретного друку.
  • Декоративне оздоблення матеріалу. Популярні методи декору – матова, глянцева чи софт-тач ламінація, або обробка вибірковим УФ лаком. Можливі також варіанти термічного тиснення фольгою та покриття захисним шаром вододисперсійного лаку.
  • Штанцювання. На цьому етапі відбувається біговка, рицовка, та висічка форми заготовки на спеціальному автоматичному обладнанні – агрегаті BOBST. Біговку, що полягає в нанесенні міток для ліній згину для фальцювання, виконує спеціальна бігувальна матриця. Рицовка – це виконання надрізів на картоні, які дозволять зручно склеїти коробку. 
  • Склеювання. Склеює коробки на потрібну кількість точок фальцювально-склеювальна машина. Вона являє собою складну модульну систему, конструкція якої обладнана швидкодіючими електромагнітними форсунками та зручним блоком управління. Клей на задані ділянки упаковки подається автоматично.

 Завершальним етапом є сортування й пакування картонної упаковки. Готову продукцію сортують та пакують у спеціальні короби, в яких вона вирушає до замовника.

Матеріали та форми

Наша картонна упаковка виготовляються з крейдованого або дизайнерського картону. Також ми використовуємо ми і крафт-картон, що відрізняється особливою міцністю.

Загальні пріоритетні особливості таких матеріалів – це їх екологічна безпечність, невелика вага, відсутність запаху, універсальність використання та гарні експлуатаційні характеристики.

Відповідно до цільового призначення та вимог клієнта, ми виготовляємо картонні упаковки різноманітних форм.

Найбільш популярними є самозбірні коробки типу «хвіст ластівки», упаковки категорії «кришка+дно», та їх аналоги, оформлені у вигляді пеналу, лотка тощо.

Обирати форму упаковки з картону потрібно з урахуванням їх функцій. Наприклад, якщо упаковка повинна забезпечувати не лише зручне зберігання товару, але й демонстрацію його, ми пропонуємо вам замовити коробки з прорізаним та обтягнутим прозорою плівкою «віконечком» на фронтальному боці. Гарним варіантом у цьому випадку буде також відкрита, «вітринна» упаковка типу «шоу-бокс».   

Переваги нашої картонної упаковки

Затребуваність і надзвичайна популярність упаковки з картону виробництва DР Ukraine очевидна, і саме нам довіряють найбільш вибагливі та вимогливі клієнти зовсім не випадково.

Секрет популярності нашої поліграфічної компанії в тому, що ми виробляємо продукцію, яка зарекомендувала себе на вітчизняному ринку рядом плюсів:

  • високою якістю – нашими базовими принципами є бездоганна якість виконання картонної упаковки, стовідсоткова відповідність європейським і світовим стандартам;
  • стильним дизайнерським оформленням – враховуючи побажання замовників, ми створюємо такі вироби з лаконічним або вишуканим оздобленням, застосовуючи для цього сучасні технології;
  • продуманою ергономічністю – наші фахівці приділяють належну увагу не тільки презентабельності вигляду коробок для пакування, але й зручності їх використання;
  • надійністю – картонні упаковки, що сходять із конвеєрів нашого підприємства, повністю адаптовані під ваш товар.

Якщо вам потрібна картонна упаковка, виготовлена на новітньому обладнанні, яка поєднує в собі чудові експлуатаційні характеристики, трендовий елегантний декор і адекватну вартість – звертайтеся, ми будемо раді вам допомогти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner