Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Оздоблення настінних календарів

Оздоблення настінних календарів

Уже багато десятиліть є актуальними друковані картонно-паперові календарі, що кріпляться на стіну. Причини високої популярності цих виробів – функціональність та зручність їх використання, елегантний дизайн, що стає окрасою будь-яких приміщень, а також рекламна ефективність: малюнки та написи на даних аксесуарах сприяють просуванню брендів.

У цій статті ми розкажемо вам про базові завдання й сучасні техніки поліграфічного декору, які використовує наша компанія DP Ukraine під час виробництва настінних календарів, що розробляються для кожного нашого клієнта індивідуально.

Мета декорування: які задачі вирішує оформлення календаря

Ми створюємо ексклюзивні дизайнерські проекти даних виробів, до оздоблення яких пред’являється цілий ряд вимог:

  • відповідність тенденціям моди – наші професійні конструктори та дизайнери в курсі останніх трендів, тому вони створюють оригінальні, креативні настінні календарі, що виглядають завжди стильно й сучасно;
  • естетичність – першочергова увага приділяється тому, щоб дані аксесуари були красивими, привабливими, гармонійно вписувалися в будь-який інтер’єр – від офісу до житлової кімнати;
  • якість друкованої інформації – всі зображення, від чисел та написів до малюнків і фото мають бути абсолютно чіткими, контрастним та виразними, без змазувань та інших дефектів;
  • маркетинговий ефект – настінні календарі нашого виробництва стають засобом надання інформації про певну комерційну організацію, її товарну продукцію чи переваги сервісу (вони прикрашаються логотипами й іншою символікою компаній, що формують позитивне й зацікавлене ставлення до відповідних брендів). 

Вирішити ці завдання допомагає ряд технологій, які на нашому підприємстві виконуються високоточними машинами останнього покоління.

Далі ми розповімо детально про методи оздоблення настінних календарів, які ми застосовуємо найчастіше – це різні види друку, тиснення, ламінація й вибіркове лакування.

Оздоблення друком

Друкуються аркуші-заготовки для календарів офсетним способом або шовкографією. Кожен тип друку має власні переваги.

Офсет дає можливість відобразити безліч відтінків та оперативно виготовити великі тиражі поліграфічної продукції за бюджетною вартістю. Результатом шовкотрафаретного друку стають зображення підкреслено яскраві й максимально контрастні, але шовкографія, на відміну від офсету, дозволяє зображати лише декілька кольорів.

Не залежно від методу друку, ми випускаємо календарі з бездоганно якісною графікою, хронологічною сіткою й написами. Це можливо завдяки високотехнологічному обладнанню, професіоналізму фахівців та строгому контролю, впровадженому на виробництві.

Ламінація

Зробити календарні аркуші більш цупкими та зносостійкими можна методом ламінування. Відповідна технологія полягає в покритті картонно-паперової основи ламінаційним покриттям – тонкою полімерною плівкою.

Залежно від типу такого покриття, виріб отримує поверхню матову, блискучий глянець або приємну на дотик фактуру софт-тач, яка нагадує оксамит.

У нас дану опцію виконують потужні рулонні ламінатори – це рішення для оперативного випуску великих партій продукції. 

Тиснення

Виділити найбільш важливі елементи декору, наприклад, фірмовий логотип, допомагає метод тиснення. Поширеним його варіантом є тиснення фольгою, що імітує позолоту, срібло чи інші металізовані кольори.

Ми також пропонуємо тиснення конгревом, у результаті якого створюються рельєфні, вдавлені або випуклі зображення – вони стають фішкою оформлення настінних календарів, надають їм додаткової оригінальності та презентабельності.

Вибірковий УФ лак

Вибіркове УФ лакування – новітня технологія, що використовується для надання фрагментам та окремим зонам виробів поліграфії неперевершених ефектів.

Серед них – блиск глянцю, ілюзія об’єму 3D, імітація піни, металізація та так званий «ефект хамелеона», коли малюнок, букви чи цифри змінюють свій колір, якщо розглядати їх під різними кутами зору.

Для оздоблення своїх поліграфічних продуктів ми застосовуємо лакофарбові засоби від провідних виробників – вони зарекомендували себе преміальною якістю. Звертайтеся – замовити в Києві та Україні унікальний настінний календар з оформленням, яке відповідає вашим побажанням (аристократично строгим, класичним чи максимально вишуканим) за вигідними цінами варто у нас! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner