Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види квартальних календарів

Види квартальних календарів

Найбільш практичним варіантом календаря для ділової людини, що має купу справ і прагне все встигати, є квартальний календар. Для працівників, чия робота пов’язана з плануванням, відповідний аксесуар є просто незамінним – адже він показує дані одразу за три місяці: попередній, поточний та наступний.

Ми познайомимо вас із видовою специфікою квартальних календарів нашого виробництва, які стануть чудовим подарунком і корисним помічником для бізнесменів та офісного персоналу. У статті піде мова про відмінності таких поліграфічних продуктів, виходячи з їх розмірів, структурних особливостей та методів дизайнерського оформлення.

Формат, розміри

Асортимент квартальних календарів, які випускаються сучасними поліграфічними підприємствами, включає три орієнтовні розмірні категорії:

  • міні-календарі – вироби, що демонструють постер висотою від 21 до 24 см та довжиною 29,7 см відповідно (вони тотожні формату стандартного альбомного аркуша А4);
  • міді-моделі – діапазон висоти «шапки» представників відповідної підгрупи складає від 21 до 25 см, а довжина – близько 34 см;
  • максі-календарі – вони вирізняються постером найбільшої площі, шириною 38 см та висотою діапазоном від 24 до 44 см.

Наведена класифікація є умовною – вона дає можливість отримати загальне уявлення про різноманітність відповідних поліграфічних продуктів з точки зору їх фізичних параметрів. У нас можна придбати квартальні календарі саме того розміру, який є бажаним для замовника – ми узгоджуємо з ним цю характеристику календарів, як і інших своїх друкованих виробів, ще на стадії проектування.

Конструкційні особливості

Створення індивідуального макету, після затвердження якого клієнтом квартальний календар запускається у виробництво, передбачає врахування всіх моментів оформлення цього виробу, в тому числі розробку його конструкції.

Популярним рішенням для компактних моделей є так звана форма 3 в 1 – з одним календарним блоком.

Постер відповідних виробів може бути прямокутним або квадратним та містити різну кількість блоків сторінок – наприклад, один, три або чотири відривних блоки.

Певна зона аркушів відводиться під хронологічні дані (цифри та назви днів тижня), решта площі слугує для розміщення графічних зображень та написів маркетингової специфіки. Рекламні поля можуть розташовуватися нижче або вище кожної блочної частини.

Верх квартальних календарів має перфорацію, якщо їх кріпленням стають полімерні чи металеві пружини з кольоровим покриттям (це найбільш поширений метод оформлення). Настінний варіант даних аксесуарів виробляється з ригельною планкою або наскрізними кільцями – люверсом. Ці елементи слугують для зручної й надійної фіксації виробу на вертикальній поверхні стіни.

Ергономічною деталлю таких календарів стає прозора стрічка з бігунком у вигляді кольорової рамочки. Дане рухоме віконечко дозволяє легко й швидко виставляти поточну чи іншу актуальну дату.

Варіанти й техніки оздоблення

Ми розробляємо й виготовляємо квартальні календарі з ексклюзивним дизайном, відповідним вимогам клієнта та корпоративному стилю його компанії.

Зробити цей виріб рекламно ефективним допомагають такі елементи оформлення, як логотип та інша символіка бренду – наприклад, кольори, гасла, товари, що асоціюються з конкретною торгівельною маркою.

Надати декору квартального календаря яскравості, естетичності та стильного вигляду допомагають класичні й новітні поліграфічні технології:

  • друк офсетний або шовкотрафаретний – нанесені офсетом цифри, малюнки й тексти дають можливість відтворити безмежну гаму відтінків, а шовкографія дозволяє зробити їх максимально насиченими та виразними;
  • ламінація – залежно від типу ламінаційної плівки, аксесуар може отримати матову поверхню, глянцеву або покриття софт-тач з приємною на дотик «оксамитовою» фактурою;
  • тиснення – яскравим та підкреслено естетичним акцентом календаря стануть символи-логотипи, вишукано прикрашені тисненням фольгою, що імітує позолоту, срібло чи інший ефектний металізований колір;
  • лакування – наразі в тренді оздоблення відповідної поліграфії вибірковим УФ лаком, яке дає можливість виділити важливі фрагменти виробу зонально, надавши цим деталям сяючого блиску або об’єму.

Додаткові прийоми оздоблення квартальних календарів, які ми пропонуємо своїм партнерам – фігурна висічка та використання різноманітних лакофарбових засобів зі спецефектами.

Дізнатися детально про всі можливості та переваги співпраці з нами, а також отримати професійну консультацію з приводу замовлення квартального календаря можна, зателефонувавши нашим менеджерам. Звертайтеся – ми гарантуємо найкращу якість продукції, унікальність і рекламну дієвість її дизайну та пропонуємо демократичні, вигідні ціни! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner