Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Виробництво настінних квартальних календарів

Виробництво настінних квартальних календарів

Ми випускаємо високоякісні, ексклюзивно оформлені настінні календарі – такі аксесуари мають практичне значення, служать стильною окрасою інтер’єрів та відіграють роль носіїв рекламної інформації.

У цій статті ми розповімо про промислове виготовлення настінних квартальних календарів, що показують хронологічні дані трьох місяців року: вони особливо затребувані підприємцями, бухгалтерами, економістами, співробітниками туристичних агенцій та іншими працівниками офісів.

Алгоритм процесу: основні етапи

Стартовим моментом є розробка індивідуального дизайн-проекту: конструктор та дизайнер створюють макет відповідно до вимог клієнта. У виробництво така унікальна модель запускається після розгляду та схвалення її замовником.

Виробничий процес включає друкування аркушів-заготовок та їх післядрукарську обробку.

Коротко послідовність виготовлення цієї поліграфічної продукції можна описати так:

  • нанесення друку
  • порізка
  • листопідбір
  • зшивка аркушів пружиною
  • встановлення рігелю та люверсу
  • упаковка для відправки замовнику.

Наше обладнання, сучасне та потужне, дозволяє виготовити настінні квартальні календарі оперативно, за короткий термін.

Як відбувається друк?

Ми друкуємо такі вироби на спеціальних верстатах останнього покоління. Для нанесення зображень та написів на аркуші, що стануть елементами майбутнього календаря, використовуємо технологію офсетну та шовкографію.

Офсетний друк – оптимальне рішення для передачі безмежної палітри барв з точною передачею кольору. На нашому підприємстві цю роботу виконує машина японського виробництва Komori Lithrone 528, що вирізняється інноваційним рівнем автоматизації й гарантує стабільно високу якість друку.

Альтернативний метод друкування на картонно-паперових матеріалах графіки й текстів – шовкотрафаретний. Така методика, що передбачає застосування сітчастого трафарету з моноволокон (оригінальної друкованої пластини) дозволяє відтворювати кольори максимально контрастно, яскраво й насичено.

Після нанесення первинного друку для отримання додаткових ефектів заготовки можуть оброблятися матовим або глянцевим ламінуванням, лакуванням, тисненням металізованою фольгою тощо.

Післядрукарська обробка

Коли елементи друку та декору вже нанесені, аркуші підлягають порізці. Високоточна машина-автомат вирізає потрібний формат виробу, передбачений проектом, та формує перфорацію – отвори під установку пружин.

У нас можна замовити елегантні настінні календарі будь-яких розмірів – від компактних, що займають мінімум простору, до великих, які звертають на себе увагу одразу.

Продовжує виробничий процес листопідбір – аркуші на даній стадії роботи групуються з метою їх подальшого скріплення. Вся партія матеріалу при цьому розкладається в певній номерній послідовності (перші листи кладуться до перших, другі – до других і т. п.). Об’єднання аркушів відбувається автоматизованим або ручним способом.

Наступним етапом є зшивка виробу на пружини. Настінні квартальні календарі можуть скріплюватися за допомогою пружин металевих із полімерним різнокольоровим покриттям. Надійне й естетичне пружинне переплітання забезпечує зручне й легке перегортання сторінок виробу та служить для встановлення рігелю, за петлю якого аксесуар підвішується на вертикальну поверхню.

Фінальною стадією є пакування готового продукту в спеціальну тару для відправлення клієнту.

Перевагами настінних квартальних календарів від DP Ukraine є преміальна якість, унікальний дизайн, спрямований на просування бренду, та приваблива, низька вартість. Звертайтеся – у нас можна придбати календар та інші оригінально декоровані поліграфічні вироби тиражем від 100 примірників, швидко та вигідно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner