Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Оздоблення настільних календарів

Оздоблення настільних календарів

Компанія DP Ukraine виготовляє ексклюзивні календарі, у тому числі настільні – у нас можна замовити такі актуальні аксесуари партією від 100 примірників.

Фішкою відповідної нашої продукції, що завжди бездоганно якісна й практична у використанні, є унікальний дизайн та декор. У цьому тексті ми розкажемо про прийоми та методи, які використовуються в нашій друкарні для надання настільним календарям естетичного та статусного вигляду.

Якісний друк – способи та їх переваги

Друковані зображення на календарі з конструкцією будиночків або пірамідок, що є доречними на столі будь-якої ділової людини, наносяться офсетним або шовкотрафаретним методом.

Офсетний друк, який на нашому підприємстві забезпечує новітній верстат японського виробництва, – можливість відтворити безмежну палітру відтінків. Така потужна й високоточна техніка гарантує чіткі зображення і дає змогу виготовляти об’ємні партії продукції за короткий термін. 

Альтернативний спосіб – шовкографія. Це оптимальне рішення, щоб відтворити на картоні чи папері кілька кольорів максимально яскраво й соковито. Декор поліграфічних виробів трафаретним способом відрізняється ідеальною контрастністю графіки й букв та цифр – надруковані відповідним класичним методом настільні календарі завжди привертатимуть увагу, милуючи око.

Оригінальні технології для вишуканого декору

Оригінально й елегантно оздобити календар-будиночок, а також поліпшити його експлуатаційні властивості й суттєво підвищити рекламну ефективність дозволяє багато методів:

  • тиснення фольгою – зробити акцент на фірмовий логотип чи іншу корпоративну символіку можна тисненням за допомогою фольги (це рішення для позолоти, сріблення та інших металізованих барв);
  • конгрев – спосіб, що є різновидом тиснення й дозволяє отримати зображення із вдавленим та випуклим рельєфом (ми пропонуємо конгрев одного рівня та багаторівневий, а також так званий блінтовий метод);
  • ламінація – залежно від типу полімерного плівкового покриття, календар отримує матову, блискучу глянсову поверхню або ламінування софт-тач, приємне на дотик та стійке до відбитків пальців;
  • лакування – покриття виробу лаком може бути суцільним або зональним, за допомогою вибіркового УФ лаку (відповідне оздоблення виглядає надзвичайно красиво й додає виробу особливої презентабельності);
  • використання спеціальних фарб із різноманітними спецефектами – це засоби, що містять люмінофор, тому світяться в темряві, фарби флуоресцентні (варіант для нанесення переливчастих голограм) та глітер (дрібні блискітки різноманітного забарвлення, що надають календарю гламурного вигляду).   

Створюючи проекти настільних календарів, ми беремо до уваги всі побажання їх замовників, зокрема й ті, що стосуються оздоблення відповідних взірців продукції. Ми професійно підбираємо матеріали та засоби оформлення, щоб виготовити календар у лаконічному, креативному чи іншому, бажаному для наших партнерів стилі.

Звертайтеся – ми виготовимо для вас такий оригінальний настільний аксесуар, відповідний європейським стандартам та з неперевершеним дизайном!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner