Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Міцність подарункових пакетів – від чого вона залежить?

Міцність подарункових пакетів – від чого вона залежить?

Компанія DP Ukraine, що очолює топ типографій Києва, дбає не лише про стильний дизайн та маркетингову ефективність своєї продукції, але й про відповідність її експлуатаційних характеристик європейським стандартам. Ми звертаємо першочергову увагу на добротність своїх поліграфічних виробів.

У цій статті ми розкажемо, як нашій друкарні вдається виготовляти надійні та довговічні пакети для подарунків, та пояснимо чинники, що визначають міцність відповідних аксесуарів.

Фактори для визначення міцності пакета

Можна назвати декілька базових критеріїв, від яких залежить, наскільки пакет для подарунка міцний:

1.   Товщина основного матеріалу. Зазвичай упаковка з товстого, багатошарового картону надійніша від тонкої паперової. Популярним рішенням для виготовлення упаковки під відносно важкі вироби є крафт-картон.

2.   Щільність, густина матеріалу. Ця властивість має безпосереднє відношення до стійкості виробу на розрив і до деформацій (зламів, згинів). Пакет, виконаний із картону щільності 400г/м², більш витривалий, ніж альтернативний виріб із картону нижчої щільності.

3.   Конструкційні особливості. Наша компанія використовує різні прийоми, що надати пакетній упаковці додаткову міцність. Популярні способи – посилення дна (воно робиться подвійним або укріплюється за рахунок цупкої вставки) та обладнання отворів під ручки металевими кільцями-люверсами.

4.   Оформлення ручок. Ми пропонуємо ручки зі шнурівки, з текстильної стрічки, із джуту та прорізні. Шнурівка є синтетичним матеріалом, який практично неможливо розірвати. Не менш надійними є і репсові стрічки, особливо широкі. Джут – доречний елемент для оформлення пакетів у етно-стилі, але еталоном міцності він не є, як і прорізні ручки.

Обирати пакет варто з урахуванням виробів, для транспортування та зберігання яких ця упаковка призначена. Наприклад, пакету для подарунків легких, компактних, що не містять гострих елементів, міцним бути не обов’язково.

Як можна зміцнити пакет для подарунків?

Існує багато технологічних прийомів, спрямованих на зміцнення картонно-паперової подарункової упаковки, виготовленої у вигляді пакетів:

  • ламінація – покриття матеріалу тонкою ламінаційною плівкою різних типів слугує захистом виробу від механічних пошкоджень та вологи (ламіновані пакети здатні витримувати вагу до 10 кг);
  • кріплення ручок за допомогою люверсу або металевих наконечників – варіанти на користь надійності пакетів;
  •  посилення дна та зони ручок за допомогою додаткових картонних підкладок, що дають можливість більш рівномірного розподілу навантаження по всій площині виробу та під ручки;
  • використання фіксуючих засобів та елементів – термостійкого клею, двостороннього скотчу або металевих скоб.

Ми створюємо унікальні проекти пакетів для подарунків, виготовляємо ці аксесуари на сучасному, високотехнологічному обладнанні під пильним контролем фахівців будь-якими тиражами – мінімальна партія становить 100 примірників.

Якщо вам потрібен подарунковий пакет міцний та елегантний, що стане ефективним носієм реклами вашого бренду – замовляйте його у нас. Наші принципи – преміальна якість продукції, ексклюзивний, вишуканий та відповідний вимогам клієнта дизайн, оперативність роботи, а також демократична цінова політика – співпрацювати з нами вигідно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner