Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Нанесення дизайну та логотипу на подарункові пакети

Нанесення дизайну та логотипу на подарункові пакети

Важливий напрям роботи DP Ukraine – випуск брендованої упаковки. Ми виготовляємо вироби різних типів, у тому числі пакети для подарунків.

Про те, як створюється дизайн відповідної поліграфічної продукції, як він «працює» та які технології допомагають реалізувати ці ексклюзивні розробки, читайте в цій статті.     

Пакет як маркетинговий інструмент

Друкована реклама, на думку фахівців, є найбільш ефективною – споглядаючи ілюстративний та текстовий матеріал, що представляє певний бренд, людина мимовільно виявляє цікавість до відповідної торгівельної марки, її товарів або послуг.

Фірмові зображення та написи на подарунковому пакеті, яскраві й естетичні, привертають увагу та формують позитивне ставлення до компанії, символами якої вони є.

Завдання нашої типографії – виготовити не лише високоякісну та красиву упаковку, але й зробити її рекламно дієвою.

Саме тому ми створюємо брендовані вироби. Декор кожного взірця нашої продукції розробляється дизайнерами індивідуально, з урахуванням специфіки діяльності організації-замовника та її корпоративного стилю.

Пакети для подарунків нашого виробництва ми прикрашаємо так, щоб вони виконували рекламні функції – оформлення таких аксесуарів демонструє наступні елементи:

  • логотип – графічний символ, що виділяє, ідентифікує компанію на ринку і є її візитною карткою;
  • фірмові знаки – доповнення логотипу, яке викликає асоціації з брендом, надає додаткову інформацію про ТМ, її товари чи послуги;
  • кольори, що відповідають корпоративному стилю фірми;
  • написи у вигляді гасел, слоганів, які представляють бренд.

Дані деталі декору ми використовуємо, створюючи проектні моделі продукції. Процес виробництва розпочинається тільки після того, як клієнт розгляне й затвердить представлений йому унікальний макет. 

Технології та засоби

Нанести на пакет для подарунків дизайн рекламного характеру ми можемо різноманітними технологічними способами:

1.   Офсетним друком. Це популярне рішення для багатоколірного оформлення виробів, що включає багато відтінків і напівтонів, а також для виробництва великих тиражів відповідної упаковки.

2.   Шовкотрафаретний друк. Трафаретний друк дозволяє відтворити кольори максимально яскраво та контрастно і є засобом для надання виробу різноманітних незвичайних ефектів, що притягують погляд.

3.   Рельєфним тисненням фольгою. Трендом є тиснення металізованою фольгою різного забарвлення – від класичної позолоти та срібла до переливчастого пурпурного або синього кольору.

4.   Тиснення конгревом. Даний прийом використовується для відтворення зображень вдавлених та випуклих – він надає пакетам справжню вишуканість.

5.   ЛамінуванняТака технологія підвищує практичні властивості подарункового пакета – забезпечує захист картону чи паперу від забруднень і вологи. Ми пропонуємо ламінацію плівкою матовою, глянцевою або софт-тач.

6.   Лакування. Лакування може бути гідридним або зональним, з використанням вибіркового УФ лаку. Можна віддати перевагу лаку текстурованому, гладкому фактурному, матовому або глянсовому – наші дизайнери завжди обирають найоптимальніші варіанти.

Зображення можуть бути надруковані як з одного, так і з обох боків пакету, а фон такої упаковки для подарунків часто виконується в корпоративній кольоровій гамі.

Лаконічне рішення – натуральний колір виробу (нефарбований крафт-картон), наявність тисненого фольгою логотипу, зображеного крупним планом, та ручки з рапсової стрічки, забарвлення яких тотожне фірмовому знаку. Саме такий подарунковий пакет у нас придбала всесвітньо відома кондитерська корпорація «Рошен».

Якщо ви збираєтесь замовити пакет для подарунків, який сприятиме просуванню вашої компанії – звертайтеся до нас: наші вироби бездоганно якісні, оформлення їх унікальне, а вартість демократична!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner