Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види подарункових пакетів

Види подарункових пакетів

Асортимент такого затребуваного типу друкованої продукції, як пакети для подарунків, є надзвичайно широким.

Ми створюємо такі поліграфічні продукти з ексклюзивним дизайном, що рекламує компанії наших партнерів. Проте всі ці вироби можна класифікувати за кількома ознаками.

Про видову специфіку пакетної подарункової упаковки, відповідно до її базових матеріалів, розмірів, специфіки ручок та методів оздоблення ми розкажемо вам у цій статті.

Матеріали

Ми виготовляємо пакети для подарунків на основі натуральної та вторинної сировини – всі ці матеріали об’єднує екологічна безпечність.

Переважно ми виробляємо таку продукцію картонну, причому картон для неї використовується різних видів:

  • дизайнерський – рішення для упаковки елітних подарунків, що демонструє підкреслено статусний та солідний вигляд;
  • крафт-картон – природний бежевий колір пакетів із відвідного матеріалу надає їм елегантності, при цьому є досить міцним, стійким на розрив;
  • крейдований – ми використовуємо для виробництва подарункових пакетів картонний матеріал із одностороннім крейдуванням, що пройшов попередню обробку друком і ламінацією.

Можуть виготовлятися відповідні аксесуари і зі щільного паперу з крейдованим покриттям. Після друкування відповідних аркушевих заготовок їх також ламінують, використовуючи матову, глянцеву плівку або покриття софт-тач. Ламінування покращує міцність паперового матеріалу й дозволяє пакетам виглядати більш естетично.

Ручки

Вибір ручок для подарункової упаковки у вигляді пакетиків теж має значення – причому не тільки для дизайну цього виробу, але й для його ергономіки, функціональності та призначення.

Наші подарункові пакети мають ручки наступних типів.

  1. Прорізні. Вони являють собою наскрізні отвори у верхній частині виробу. Такі прорізи формуються в результаті висічки на спеціальному автоматизованому обладнанні і переважно мають стандартну геометрію овалу.
  2. Текстильні. Найчастіше для цих ручок використовується репсова стрічка. Ми пропонуємо пакети з відповідними ручками різних кольорів, довжини, ширини та текстури – усі вони стильні та надійні.
  3. Шнурівка. Синтетичні ручки-шнурочки мають металеві наконечники, що гарантують їх стабільність та довговічність. Широка гама відтінків дає можливість дібрати шнурівку саме того забарвлення, яке найкраще гармоніює з друкованим оздобленням та фоном пакету.
  4. Джут. Це стовідсотково натуральний матеріал рослинного походження, що є чудовим вибором для подарункових пакетів, оформлений в модному нині етно-стилі або стилі кантрі. Джутові ручки не можна назвати надміцними, проте вони надзвичайно приємні на дотик, оригінальні й практичні.     

Розміри

Діапазон розмірів таких аксесуарів, що виготовляється в наших цехах, великий – від мініатюрних пакетиків до аналогів значного формату.

Ми випускаємо моделі такої продукції наступних параметрів:

  • вертикальні, з шириною від 10 до 45 см, висотою від 10 до 55 см та глибиною від 5 до 20 см;
  • горизонтальні – найменший їх формат становить 10 х 10 х 5 см, а найбільший 60 х 40 х 20 см відповідно;
  • квадратні – це пакети для подарунків з довжиною сторін від 10 до 40 см та глибиною від 5 до 10 см.

Замовляючи відповідну упаковку у нас, ми можете бути впевнені, що її розмір буде саме таким, який вам потрібен.

Оздоблення

Техніки декору, які використовуються для дизайнерського оформлення подарункових пакетів виробництва DP Ukraine, різноманітні.

Популярним рішенням є нанесення на виріб логотипу й інших символів бренду тисненням фольгою – можна такі зображення зробити золотистими, сріблястими, у вигляді ефектного металізованого червоного, смарагдово-зеленого чи інших вишуканих кольорів.

Друковані елементи наносяться офсетом або шовкографією – перший варіант є оптимальним для відтворення багатьох відтінків, зате трафаретна альтернатива дає можливість відтворити барви з максимальною насиченістю та яскравістю.

Надати виробу сяючого блиску допоможе глянцева ламінація, а прикрасити його окремими глянсовими елементами, зонально дозволить технологія вибіркового УФ лакування.

Наші дизайнери запропонують вам багато креативних рішень для того, щоб ваш пакет для подарунка приємно вражав оригінальністю й водночас ефективно й плідно працював як засіб реклами.

Телефонуйте нам та оформляйте замовлення в зручному онлайн-форматі: ми візьмемо до уваги кожну вашу вимогу. Звертайтеся – не шукайте інших виконавців, бо якісь наших поліграфічних виробів завжди бездоганна, а ціни доступні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner