Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

З яких матеріалів виготовляють подарункові пакети

З яких матеріалів виготовляють подарункові пакети

Класичним та завжди актуальним рішенням для упаковки подарунка є пакет. Сучасним трендом стали подарункові пакети з екологічних матеріалів – надійні, зручні й безпечні для довкілля.

Такий вид поліграфічної продукції виготовляє за індивідуальними замовленнями провідна столична друкарня DP Ukraine – її взірці не просто практичні у використанні та стильно виглядають, але й забезпечують ефективну рекламу компанії замовника: просуненню брендів сприяє ексклюзивний дизайн цих виробів.

У даній статті ми пояснимо пріоритетні особливості та високі експлуатаційні характеристики подарункових пакетів нашого виробництва, виходячи з їх матеріалів.

Основа пакетів для подарунків

Для нас у пріоритеті – чистота довколишнього середовища, тому ми віддаємо перевагу виготовленню пакетів із природної, целюлозної сировини.

Спектр таких матеріалів, точніше, найбільш популярних із них, включає поданий нижче перелік.

1.   Крафт-картон. Поєднує в собі жорсткість, природний, ошатний бежевий колір та високу механічну міцність. Оскільки мінімальна щільність крафт-картону становить 225 г/м², виготовлені з нього пакети здані витримувати вагу до 5 кг і навіть більшу. Така упаковка підходить для подарункових комплектів одягу, сувенірів, іграшок і навіть різних гаджетів невеликих розмірів.

2.   Дизайнерський картон. Діапазон щільності даного матеріалу – 220 – 600 г/м². Ми пропонуємо пакети з дизайнерського картону різноманітних кольорів. Фішкою цього матеріалу вважається беззаперечна презентабельність вигляду. Виготовлені з нього пакети є справжнім еталоном вишуканості – вони гідні елітних, найкоштовніших презентів.

3.   Дизайнерський папір. Ідеальне рішення, щоб вибрати для поліграфічного виробу забарвлення, омріяне вами. Ми маємо близько сотні варіантів відтінків дизайнерського паперу – це чудова можливість серед них обрати саме ті барви, що є для вашої торгівельної чи сервісної компанії культовими, символічними.

4.   Крейдований картон з офсетним друком та ламінацією. Крейдовані варіанти целюлозних матеріалів для виготовлення упаковки, в тому числі пакетів для подарунків, залишаються затребуваними завжди. Друковані зображення наші новітні верстати дозволяють наносити без нюансів, а ламінаційне покриття, що буває матовим, глянсовим та типу софт-тач, забезпечує додатковий захист цих виробів.

5.   Крейдований папір з офсетним друком і ламінацією. Папір з обробкою крейдуванням тонший від картонного аналогу, але завдяки ламінуванню, нанесеному поверх графіки й написів, цей матеріал стає значно міцнішим. Виготовлені з нього пакети завжди витончені та елегантні.

Для наших пакетів під подарунки ми також комбінуємо різні матеріали – наприклад, посиленим робимо їх дно, використовуючи для цієї частини виробу картон більшої щільності або роблячи його подвійним.

Види ручок та матеріали для них

Необхідним складовим елементом конструкції пакета є ручки, і від цієї деталі великою мірою залежить ергономічність на надійність відповідного виробу.

Ми пропонуємо замовити пакети для подарунків із ручками різних типів:

  • прорізними – вони мають плавно округлений овальний контур і гармонійно доповнюють будь-який дизайн;
  • із репсової стрічки – для такого типу ручок, що завжди естетичні й практичні водночас, характерні різні забарвлення, розміри та текстура;
  • зі шнурівки – для неї використовуються синтетичні матеріали, що не розшаровуються й здатні зберігати свій первісний вигляд довго;
  • із джуту – це оптимальний, стриманий та лаконічний варіант для оформлення пакетів в етнічному стилі, що є наразі трендом.

Дібрати матеріали, відповідно до ваших вимог і фінансових можливостей, та створити унікальну дизайнерську концепцію для потрібного вам подарункового пакета допоможуть наші фахівці.

Звертайтеся – ми завжди орієнтовані на клієнта й гарантуємо безпрецедентну якість продукції за доступними, вигідними цінами: нам можна й варто довіряти!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner