Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Виробництво подарункових пакетів

Виробництво подарункових пакетів

Сучасним та практичним рішенням для пакування подарунків є пакет, виготовлений із целюлозних, екологічно безпечних матеріалів.

Ми пропонуємо замовити такий виріб з ексклюзивним оформленням маркетингової специфіки – він не лише стане зручною й бездоганно елегантною упаковкою для різних презентів, але й виконуватиме рекламні функції, популяризуючи ваш бренд.

Про алгоритм процесу виробництва відповідних пакетів у провідній столичній друкарні DP Ukraine читайте в цій статті.

З чого все починається

Стартовим моментом є прийняття замовлення. Оформити заявку на покупку певного виробу поліграфії, пакета в тому числі, можна на нашому сайті в зручному форматі онлайн, заповнивши спеціальний бланк після реєстрації, або в телефонному режимі.

Після укладання угоди до справи беруться наші досвідчені фахівці – конструктор та дизайнер. Вони створюють індивідуальний проект та макет виробу, беручи до уваги всі вимоги клієнта. Дизайн взірців нашої продукції завжди естетичний, креативний та рекламно ефективний – адже ми до кожного замовлення підходимо творчо та з максимальною відповідальністю.

Проектна модель надається замовнику для розгляду – якщо нашого партнера все влаштовує, тобто він схвалює й затверджує розробку, відповідний взірець запускається в тиражне виробництво.  

Етапи промислового виготовлення та їх сутність

Даний процес включає декілька етапів, кожен із яких передбачає строгий виробничий контроль.

  1. Нанесення друку на листові заготовки. Базовим матеріалом пакетів відповідної категорії стає високоякісний матеріал – наприклад, крафтовий картон щільністю 275 г/м². Друковані зображення на фронтальну сторону аркушів наносяться офсетним способом або шовкографією. Стильним дизайнерським рішенням є декор – вишукано оздоблювати такі вироби допомагає тиснення металізованою фольгою, використання вибіркового УФ лаку та інші сучасні методи.
  2. Відбувається висічка виробу до передбаченого проектом формату. Ця опція також автоматизована й виконується високоточним обладнанням.
  3. Майбутні пакети потрапляють на бігувальну машину, що намічає на них канавки – лінії згину для формування конструкції пакетного виробу.
  4. Склейка. Залежно від особливостей дизайну та тиражу, цей етап може здійснюватися фальцювально-склеювальною машиною або ручним способом.
  5. Виконується укріплення дна виробу за допомогою цупкого картону високої щільності (близько 400 г/м²) – такий технологічний прийом покращує експлуатаційні можливості аксесуару, робить його значно надійнішим і довговічнішим.
  6. Подарунковий пакет обладнується ручками. Модними та естетичними рішеннями є ручки з текстильної стрічки, шнурівки або джуту – вони вишукано виглядають, при цьому є міцними. Можливий варіант і прорізних ручок – у такому випадку вони робляться автоматично на стадії висікання.

Готові пакети пакуються для відправки замовнику в гофрокороби.

Матеріали для виробництва подарункових пакетів

Спектр матеріалів, які наше підприємство використовує під час виготовлення відповідних виробів, є досить широким – найчастіше їх основою стають такі продукти целюлозної промисловості:

 

Довірити виготовлення ексклюзивного подарункового пакету з фірмовим логотипом варто нашій компанії – ми працюємо на вітчизняному вже 20 років й добре відомі поза його межами, бо гарантуємо унікальність, преміальну якість своєї поліграфічної продукції та її доступну вартість!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner