Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Оздоблення настільних календарів

Оздоблення настільних календарів

Корисним та практичним предметом, присутнім на робочому столі будь-якої ділової людини, що працює в персональному кабінеті, багатолюдному офісі або віддалено, вдома за комп’ютером, є календар.

Поліграфічна компанія DP Ukraine виготовляє такі настільні аксесуари в асортименті. При цьому дизайн абсолютно кожної моделі, виготовленої в нас, розробляється індивідуально для кожного замовника. Мета оформлення наших календарів двояка: це і стильний вигляд, і популяризація бренду.

У цій статті ми коротко розкажемо про найбільш популярні технології декору настільних календарів нашого виробництва, що дозволяють досягти відповідних цілей. Мова піде про друк офсетним та шовкотрафаретним методом, ламінацію, тиснення, вибіркове УФ лакування, глітер та інші актуальні прийоми оздоблення.

Офсетний друк

Значна частка зображень на такі вироби наноситься потужним, високопродуктивним офсетним верстатом нового покоління.

Для друку календарів офсетом ми використовуємо високоякісні фарби провідних виробників з великою різноманітністю кольорів та відтінків. У результаті зображення виходять бездоганно чіткими, контрастними та яскравими – вони одразу привертають увагу, викликають інтерес і мимовільно запам’ятовуються.

Шовкографія

Нанесення графіки й текстів через спеціальний трафарет дозволяє передавати кольори бездоганно точно й максимально насичено на картоні й папері будь-яких типів та щільності.

Шовкотрафаретний друк не передбачає відтворення напівтонів, проте кожній барві він надає дивовижну глибину, що зумовлює високий рівень естетичної привабливості календарів настільного типу.

Ламінація

Додатковий захист таким друкованим аксесуарам надасть ламінування. Цей процес на нашому виробництві забезпечується рулонними ламінаторами та спеціальним полімерним плівковим матеріалом.

Залежно від типу полімерної плівки, календар здобуває поверхню ошатну матову, глянсову, яка відбиває світло, або покриття софт-тач, що нагадує на дотик оксамит.

Поліграфічне тиснення

Зробити акцент на символи торгової марки дають можливість різні технології тиснення.

Надати логотипу ефектного металевого відблиску позолоти, срібла чи якого іншого оригінального забарвлення, можна за допомогою тиснення фольгою.

Методом для надання важливим елементам зображень на настільних календарях оригінальної рельєфної поверхні, є конгрев, у тому числі багаторівневий – цей прийом оздоблення наразі в тренді.

Вибірковий УФ лак

Настільний календар, оформлений в вигляді будиночка або пірамідки, можна зонально прикрасити також за допомогою вибіркового УФ-лакування.

Результати використання відповідної техніки вражають навіть найбільш прискіпливих естетів – декорований таким способом поліграфічний виріб демонструє справжню аристократичну вишуканість.

Глянцевий УФ лак – оптимальний вибір для підкреслення окремих елементів дизайну та збереження контурів їх обрисів, а об’ємний вид цього лакофарбового засобу дозволить зробити календар із тактильними ефектами.

Глітер

Привнести в оформлення настільного календаря нотки гламура та змусити його сяяти допомагає глітер – особливий, густий та стійкий до стирання лак, що містить дрібненькі фрагменти-блискітки розміром від 50 до 200 мкм.

Ми використовуємо глітерний лак не лише класичних золотаво-сріблястих тонів, але й фіолетового, рожевого, смарагдового та іншого оригінального забарвлення, що допомагає створювати неперевершені голографічні ефекти й виділяти окремі ділянки малюнків і написів, надрукованих на виробі.

Скретч-покриття

Фішкою декору календаря настільного може стати смужка у вигляді скетч-покриття. Під цією вузенькою смужечкою, яка стирається твердим предметом, зазвичай прихована цікава інформація.

Наприклад, для поширення під час презентацій доцільно використати календарі з таким елементом, що приховує дані про спеціальні пропозиції, акції та знижки для клієнтів та товар або послуги.

Наведений перелік технологій поліграфічного оздоблення не є повним – для поціновувачів креативу ми пропонуємо прикрашання даних настільних аксесуарів люмінесцентними фарбами, здатними випромінювати накопичене вдень світло в темряві, флуоресцентними, що сяють на сонці, та іншими неординарними засобами.

Переваги наших настільних календарів

Ексклюзивний та різноманітний декор настільних календарів – далеко не єдина вагома підстава, щоб замовити їх саме в нашій типографії.

Окрім цього плюсу, наша друкована продукція має додаткові пріоритетні особливості:

  • маркетингову ефективність – продумане оздоблення працює як дієва реклама
  • високу якість – на підприємстві впроваджений строгий контроль
  • екологічність – ми не застосовуємо матеріалів, здатних виділяти токсини
  • доступну, низьку вартість – особливо вигідно в нас замовляти великі тиражі. 

Звертайтеся – ми виготовляємо календарі найкращі та за привабливими цінами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner