Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Настільні календарі з планінгом, записником

Настільні календарі з планінгом, записником

Асортимент поліграфічної продукції нашого виробництва включає оригінальні настільні календарі-планинги, що наразі є популярними супутниками й помічниками будь-якої сучасної ділової людини.

Ми познайомимо вас із такими друкованими виробами – розповімо про їх конструкцію, функціонал та технології виробництва в DP Ukraine.

Що таке календар-планінг?

Таку назву отримав календар, доповнений одним суцільним блокнотом або кількома, розташованими поруч невеличкими блокнотиками на кшталт записної книжки.

Це означає, що крім традиційної інформації про місяці, дні тижня та числа, виріб включає блоки аркушів, що слугують для нотаток.

На даних сторінках, як у щоденнику, можна записувати важливу інформацію, пов’язану із запланованими поточними справами.

Для керівника чи співробітника фірми це можуть бути дані про важливі заходи – зустрічі, поїздки, контрольні перевірки тощо. Корисною відповідна річ, яка ніколи не загубиться, що не виключено для записника класичного, буде і для домогосподарки. На аркушиках зручно записувати списки покупок, візити в різні заклади чи, наприклад, рецепти страв.

Ми виготовляємо календарі з планінгом, які мають різний обсяг блоку сторінок. Найбільший за обсягом варіант включає 60 аркушів, виготовлених із високоякісного паперу.

Специфіка функціоналу календаря-записника

Настільний календар із планінгом, виготовлений у нашій компанії – друкований виріб, що став затребуваним, завдяки своїй багатофункціональності:

  • такий продукт поліграфії є повноцінним носієм інформації хронологічного, суто календарного змісту (ми пропонуємо ці календарі, розраховані на рік або на три місяці, тобто на один квартал);
  • він слугує стаціонарно розміщеним блокнотом для записів – користуватися цим нестандартним записником зручно, бо він завжди на своєму місці, папір для нотаток адаптований для письма, а сторінки за необхідності легко відриваються;
  • наш календар-записник є високоефективним маркетинговим інструментом – його дизайн відрізняється рекламним характером, бо демонструє символіку бренда (це може бути логотип, зображення певної торгової продукції, гасла, фірмові кольори, контактні дані тощо).
  • календар із планінгом вирізняється вишуканим оформленням та ефектним декором – завдяки стильному дизайну, цей естетичний аксесуар стає окрасою будь-яких інтер’єрів, від кабінету начальника до звичайної житлової кімнати.   

Такий солідний перелік можливостей календаря-планінга означає, що цей предмет є незамінною річчю для людини, що звикла раціонально використовувати власний час, встигаючи все – відповідний виріб стане чудовим, корисним подарунком для партнерів по бізнесу, співробітників та клієнтів.

Чому варто замовити календар із планінгом?

Ми можемо навести як мінімум п’ять причин, що є аргументами для замовлення такого поліграфічного виробу:

1.   Наявність спеціальної зони для записів важливих інформаційних відомостей, подій та намічених планів.

2.   Ергономічність аркушевого блока з відривними листами – непотрібні сторінки можна легко видалити.

3.   На аркушах календаря-записника можна писати ручкою, олівцем та маркером – для них використаний універсальний папір.

4.   Блок-записник календаря допускає використовування закладок, у тому числі клейких, щоб одразу знаходити потрібну сторінку.

5.   Практична форма календаря-будиночка – виріб компактний, портативний, займає мінімум місця на столі, не падає мимовільно й за необхідності складається. 

Якщо ви замовите календар із записником в нашій компанії, він буде високоякісний, створений за спеціально розробленим ексклюзивним проектом, елегантно декорований та недорогий – скористайтеся цим шансом!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner