Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Якими бувають основи настільного календаря-будиночка

Якими бувають основи настільного календаря-будиночка

Будь-яке робоче місце в офісі, від кабінету керівника до столу рядового співробітника, має бути зручним, таким, щоб усе потрібне приладдя було під рукою. Одним з аксесуарів, що наразі став необхідною частиною сучасного офісного інтер’єру, є настільний календар-будиночок.

Ми розкажемо про конструкцію такого актуального поліграфічного виробу, який випускає провідна столична друкарня DP Ukraine в унікальному дизайні, відповідному корпоративному стилю замовника.

Особливості конструкції та матеріалів

За формою календарі-будиночки нашого виробництва нагадують піраміду. Ми виготовляємо переважно перекидні, багатосторінкові настільні календарі, аркуші яких скріпляються ергономічними та надійними пружинами. 

У нас можна замовити такий поліграфічний виріб, який, окрім своєї стандартної функції покажчика днів тижня й чисел кожного місяця, працює впродовж цілого року як ефективна реклама вашої компанії. Маркетингову ефективність даного аксесуара забезпечує його унікальний декор, що включає логотип, гасла та іншу символіку бренду наших клієнтів.

Основа календаря-будиночка виготовляється з високоякісних видів картону, які дозволяють відповідній конструкції стояти на будь-яких твердих горизонтальних поверхнях. Мінімальний показник щільності картонної основи виробу – 250 г/м².

Далі ми докладно розповімо про ті типи картонного матеріалу, які ми використовуємо для виробництва настільних календарів.

Палітурний картон

Пріоритетними особливостями палітурного картону є міцність, здатність зберігати форму та стійкість до механічних пошкоджень.

Такий целюлозний матеріал для основи календаря гарантує стабільність розташування цього виробу на столі.

Палітурний картон не лише здатен легко витримувати механічні навантаження, але й є екологічно безпечним.

Для оформлення календарів-будиночків ми кашируємо їх відповідну картонну основу тонким лайнером – переважно це дизайнерський або крейдований папір із друком та ламінацією.

Крейдований картон

Значною популярністю користуються наші настільні календарі у вигляді будиночків, основа яких зроблена з одностороннього крейдованого картону. Аркуші такого матеріалу, що має багатошарову структуру, відрізняє біла гладка поверхня. Залежно від типу крейдування, вона буває глянцевою або матовою.

Друк на крейдованому картоні виглядає максимально насичено: якщо ви хочете мати календар, що стане яскравим акцентом в офісі чи звичайній житловій кімнаті, слід для його основи обрати картонний матеріал крейдований.

Цей матеріал – ідеальне рішення для багатоколірного офсетного друку, а також для нанесення ефектного додаткового декору на поліграфічні продукти, наприклад, методами тиснення.

Слім-картон

Презентабельно та солідно виглядають також настільні календарі з основою, виготовленою зі слім-картону.

Слім-технологія передбачає склеювання під тиском двох листів целюлозного картону. Таку опцію каширування, на нашому підприємстві виконує машина-автомат нового покоління. 

Моделі календарів, основою якої слім-картон, є більш цупкими. Від випадкового штовхання чи падіння на підлогу дані аксесуари не постраждають – їх конструкція не деформується й не порветься, бо вона є дуже стійкою на злам та згин.

Чому варто замовити календар-будиночок у DP Ukraine?

Якщо ви вирішили придбати партію настільних календарів, найкраще це зробити у нас:

  • ми використовуємо картонно-паперові матеріали та лакофарбові засоби від провідних виробників;
  • новітнє обладнання наших цехів та строгий контроль, запроваджений на виробництві, гарантує безпрецедентну якість продукції;
  • ми пропонуємо календарі-будиночки з ексклюзивним дизайном, який є водночас стильним, вишуканим та рекламно ефективним;
  • ціни наших послуг доступні – вигідно замовити такі актуальні друковані вироби у нас можна тиражем від 100 примірників.

Звертайтеся – ми завжди орієнтовані на клієнта, тому пропонуємо оптимальні умови співпраці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner