Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Виробництво настільних календарів-будиночків

Виробництво настільних календарів-будиночків

Одним з актуальних видів поліграфічної продукції є настільний календар. Наша компанія випускає такі друковані вироби в різних формах, і серед них чільне місце посідають так звані календарі-будиночки: стильні та зручні в користуванні.

У цій статті ми докладно розповімо про цю категорію поліграфії й розкриємо деякі секрети її виготовлення в цехах DP Ukraine.

Що таке календар-будиночок? 

Цей виріб отримав таку назву через конструкційну схожість із дахом хатки. Призначений він для встановлення на столі або будь-який інших твердих горизонтальних поверхнях.

Основа календаря з найпростішою конструкцією складається з двох сторін та дна. Також ми виготовляємо перекидні календарі-будиночки, які включають скріплені пружиною 6 або 12 аркушів.

Цей взірець друкованого продукту є затребуваним, завдяки ергономічності та маркетинговій ефективності.

Дані календарі зазвичай оздоблені фірмовою символікою, відповідною корпоративному стилю бренду, та містять класичні календарні дані на цілий рік – вони є багатофункціональними робочими інструментами, доречними в офісі й удома.

Дарують ці вироби, що піднімають престижність торгівельних марок, підприємств та інших закладів, партнерам по бізнесу, клієнтам, співробітникам і просто знайомим.

Етапи виготовлення

Будь-який зразок нашої продукції є ексклюзивним – він розробляється індивідуально для кожного замовника.

Календар-будиночок не є виключенням. Після отримання заявки ми уточнюємо вимоги й побажання клієнта щодо габаритів, матеріалів, декору виробу, необхідний тираж та інші важливі моменти.

Далі до справи беруться наш конструктор та дизайнер. Ці фахівці виготовляють макет настільного календаря, спираючись на умови замовника й підключивши власну фантазію. Працюють наші розробники, що мають великий досвід, завжди творчо й натхненно – кожен проект є втіленням оригінальних та креативних ідей.

Промислове виробництво стартує тільки після розгляду й затвердження макету клієнтом.

Спочатку аркуші-заготовки обробляються друком – він виконується на потужному офсетному верстаті останнього покоління. Ми використовуємо фарби та лаки від провідних виробників. Друк може бути як одностороннім, так і нанесеним з обох боків листа. Ефектні рельєфні зображення наносяться на аркуші за допомогою різних методів поліграфічного тиснення.

Можливий варіант ламінування цієї продукції– така обробка надає їй додаткової жорсткості та підкресленої елегантності вигляду.

Далі, залежно від конструктивних особливостей виробу, може використовуватися дві технології. Перша полягає в бігуванні листів.

Альтернативний метод – надання форми висічкою, що дозволяє сформувати основу календаря.

Краї виробу фіксуємо спіралеподібними пружинами з металу. Діаметр пружини залежить від товщини аркушевого блоку календаря.

Кожна одиниця готової продукції обов’язково перевіряється на предмет відповідності необхідним стандартам, після чого календарі пакуються для відправки нашому партнеру. У пакувальну тару їх поміщають в більш компактному, складеному вигляді.

Матеріали

Ми використовуємо для виготовлення настільних календарів у вигляді будиночків високосортні паперово-картонні матеріали. Це може бути крейдований папір щільністю від 300 г/м², але частіше це цупкий картон щільністю від 250 г/м²: із одностороннім крейдуванням, палітурний картон або слім-картон.

Для ламінації наша компанія застосовує ламінаційну плівку різних типів. Матовий варіант дозволяє робити на аркушах виробу помітки, глянсовий вирізняється вишуканим блиском, а ламінування полімерним покриттям софт-тач робить календарні аркуші надзвичайно приємними на дотик.

Популярним рішенням для декору даного корисного предмету є також використання вибіркового УФ-лаку, глітеру та металізованої або кольорової фольги. Ці методи оздоблення використовуються для створення яскравих акцентів – наприклад, зображення логотипу.

Переваги настільних календарів-будиночків від DP Ukraine

Ми радимо замовити відповідні поліграфічні продукти в нашій друкарні. У нас ви отримаєте календарі, що мають ряд пріоритетних особливостей:

  • ексклюзивність та естетичність дизайну, що стає дієвим носієм реклами, тому просуває бренд
  • бездоганну якість – добротно виконаний календар-будиночок служитиме цілий рік
  • екологічність матеріалів
  • практичну й зручну конструкцію
  • доступну, вигідну вартість.

Звертайтеся: в нас можна замовити ці вироби навіть великими партіями – в такому випадку одиниця продукції коштуватиме ще дешевше!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner