Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Преміальна упаковка для алкоголю

Преміальна упаковка для алкоголю

Якісні спиртні напої зробить більш статусними подарункова коробка – презентабельна, бездоганно стильна й ексклюзивна.

Таку упаковку, що підкреслить солідний рівень бренду-виробника алкогольної продукції, підвищить рейтинг даної торгівельної марки і стане вибором найбільш вибагливих покупців, можна замовити в DP Ukraine.

Ми відносимо даний виріб до категорії преміальних, що не є випадковим. Модель, представлена в нашому каталозі, має практичну конструкцію пенала, що включає корпус-лоток та кришку-обичайку популярної прямокутної форми.

Виготовлена крафтова коробка методом каширування – до основи боксу, що являє собою палітурний картон товщиною 2 мм, приклеєний лайнер у вигляді тонкого, але міцного дизайнерського паперу щільністю 120 г/м². Госрті кути на згинах виробу зроблені за допомогою машини-канавкорізки.

Упаковка не може відкритися мимовільно – її відкривання, легке та плавне, забезпечує спеціальна невеличка стрічка у вигляді петлі, міцно прикріпленої до бокової сторони дна. Із фронтального боку такий подарунковий кейс, брендований під замовлення, демонструє вишуканий декор у вигляді золотистого логотипу. Нанесене відповідне оздоблення тисненням поліграфічною фольгою.

На фото нижче, представлений взірець упаковки для алкоголю в ефектному темно-синьому кольорі – виглядає він бездоганно елегантно. За бажанням замовника, ми можемо змінити або доповнити оздоблення виробу, використовуючи вибірковий лак, ламінацію та інші поліграфічні технології, які наразі в тренді.

Преміальна упаковка для алкогольних напоїв нашого виробництва декілька пріоритетних особливостей.

  • Ключова її перевага – унікальний, розкішний дизайн. Ми розробляємо індивідуально кожен взірець пакувального кейсу. Прикрашаємо преміальну упаковку та інші друковані вироби фірмовою символікою замовника, що сприяє успішному просуванню відповідних торгівельних марок.
  • Не менш важливою є бездоганна якість цього виробу. На нашому підприємстві – тільки сучасне обладнання. У нас працюють справжні професіонали та впроваджений строгий контроль.
  • Ця упаковка не тільки шикарна на вигляд – вона має чудові експлуатаційні властивості. Даний виріб поєднує в собі ергономічність та практичність: коробка, що адаптована для виробів у пляшках зі скла, є еталоном зручності й надійності водночас.

Придбати таку преміальну упаковку у нас можна за помірною, цілком прийнятною вартістю.

Така оригінальна коробка – краще рішення для презентації й продажу елітного алкоголю. Звертайтеся – нашим партнерам відомо, що ми виконуємо замовлення швидко і беремо до уваги побажання найвибагливіших клієнтів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner