Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Прозоре пластикове віконечко в поліграфічних виробах

Прозоре пластикове віконечко в поліграфічних виробах

Наша компанія виготовляє дизайнерську упаковку під різні вироби в асортименті. Наразі особливою популярністю користується коробка, обладнана отвором із прозорого полімерного матеріалу.

Про специфіку й переваги такого віконечка з пластику, що забезпечує ефективну презентацію різноманітних товарів, ми розкажемо в цій статті.

Чому коробка з пластиковим віконцем у тренді

Дані досліджень фахівців свідчать, що в абсолютної більшості людей домінує візуальне сприйняття. Кількість таких споживачів, що є потенційними покупцями вашого товару, становить близько 80%. Для представників відповідної категорії важливо бачити, що саме вони купують, робити зорову оцінку вмісту упаковки.

Наявність пластикового віконця на пакувальній коробці є також певним сигналом, свідченням переконання продавця чи виробника в якості своєї продукції. Нерідко товари, виставлені на продаж в оформлених таким чином коробках, люди купують спонтанно, не заплановано, просто через те, що вміст упаковки привернув їх погляд.

Матеріал та використання

Найчастіше віконця, які дозволяють бачити упакований товар, розташовують на фронтальній, горизонтальній стороні кришки коробки.

Виготовляють їх переважно з екологічно безпечного полімеру PET. Таке конструкційне рішення є пріоритетним для упаковки продуктів харчування, в тому числі для крафтової випічки, кондвиробів, макаронів, а також для багатьох категорій промислової товарної продукції, наприклад, комплектів постільної й натільної білизни виробництва відомих брендів.

Базові переваги

Упаковка з прозорим віконцем на кришці, виготовлена за індивідуальними замовленнями клієнтів у DP Ukraine, має ряд переваг:

  • достатню для оптимального захисту коробки від деформацій та її вмісту від механічних пошкоджень міцність – пластик є досить твердим, надійним;
  • естетичний вигляд – даний отвір, виконаний із пластикового матеріалу, найчастіше вирізняється строгою та елегантною прямокутною формою;
  • доступну вартість – у нас можна замовити упаковку з цим елементом, що сприяє популяризації товару й активізує його продажі, недорого, вигідно;
  • високу стійкість до впливу негативних чинників – хімічних речовин, перепадів температури тощо (прозоре віконечко не порушує герметичності коробки й забезпечує належні умови зберігання харчових чи промислових продуктів).

Замовляйте коробку з пластиковим віконцем в нашій компанії – ми гарантуємо преміальну якість, прийнятні ціни та уважний, індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner