Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Прозоре віконечко з ламінацією, як елемент дизайну упаковки

Прозоре віконечко з ламінацією, як елемент дизайну упаковки

Пакувальні коробки виробництва компанії DP Ukraine поєднують в собі стильне оздоблення, практичність та маркетингову ефективність.

У цій статті ми розкажемо про один із популярних прийомів дизайнерського виконання упаковки – прозоре віконце, виконане ламінуванням.

Специфіка матеріалу

Віконечко, що є частиною конструкції упаковки (найчастіше даний елемент знаходиться на кришці виробу) і дозволяє побачити її вміст, виготовляється з різних прозорих полімерних матеріалів. Найбільш популярним варіантом є ламінаційна плівка.

Це плівкове покриття може бути різної товщини й щільності, з одношаровою або багатошаровою структурою. Воно буває матовим, глянцевим, а також із бархатистою поверхнею софт-тач, що не залишає відбитків пальців й дуже приємна на дотик. Пріоритетними є такі властивості плівкового ламінаційного матеріалу, як екологічна безпечність, еластичність та абсолютна прозорість. 

Ключові переваги оформлення

Віконце на пакувальній коробці, виконане технологією ламінування, має ряд позитивних особливостей, які поліпшують функціональність та рекламний ефект упаковки:

  • естетичність – даний елемент дизайну додає виробу елегантності, презентабельності;
  • наочна демонстрація товару – покупець одразу візуально оцінює вміст контейнеру;
  • широта використання – наразі є популярними віконця ламінацією на упаковці продуктів харчування, зокрема кондвиробів, та різноманітних промислових товарів;
  • захист – плівка є бар’єром, що забезпечує збереження товару в належних умовах;
  • герметичність – віконце ламінуванням не допускає проникнення всередину боксу пилу;
  • доступна, приваблива ціна – її зумовлює бюджетна вартість матеріалу.

Важливими факторами є також вологостійкість ламінаційного покриття та його міцність. 

Чому варто замовити упаковку з віконцем ламінацією в DP Ukraine?

Ми виготовляємо поліграфічні вироби, в тому числі пакувальну коробку з віконцем, обтягнутим ламінаційною плівкою, за індивідуальними проектами, відповідними вимогам клієнта. За вашим бажанням, ми можемо зробити таку упаковку, що вдало презентує товар, як із віконечком класичної прямокутної форми, так і з оригінальним фігурним віконцем, що стане вишуканим акцентом виробу. Ексклюзивність продукції є нашою фішкою, а потужне обладнання підприємства дає можливість випуску багатотисячних тиражів.

Звертайтесь, зробіть замовлення зараз – нашими ключовими принципами є преміальна якість, демократична цінова політика, професіоналізм та оперативність!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner