Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Магніти для фіксації – стильне й практичне рішення для оформлення упаковки

Магніти для фіксації – стильне й практичне рішення для оформлення упаковки

Наші клієнти претендують на отримання пакувальної коробки, що гармонійно поєднує в собі елегантний дизайн, функціональність та ергономічність використання. Такий виріб, на думку сучасного споживача, повинен не тільки мати ефектний вигляд і забезпечувати збереження товару, але й бути зручним у застосуванні.

У цій статті ми розкажемо про один з елементів, що значно підвищує практичність і комфортність використання упаковки – магніти для фіксації. 

Особливості магнітного кріплення

Магнітні деталі встановлюються на кришці та стінці корпуса пакувальної коробки навпроти один одного, так, щоб при закриванні упаковки вони між собою з’єднувались.

Відповідний механізм, простий та надійний, запобігає мимовільному відкриванню кейса, при цьому він візуально є непомітним, невидимим. 

Процес закривання-відкривання оригінальної коробочки з даними кріпильними неодимовими магнітами є комфортним і супроводжується тихим приємним клацанням – це додає виробу оригінальності, презентабельності й статусності.

Де в поліграфічному виробництві застосовуються магніти-фіксатори?

Найчастіше магніти для фіксації використовуються під час виготовлення упаковок типу «скринька» або «кришка-дно». Цей вид кріплення можна назвати універсальним і актуальним – він застосовується під час виготовлення пакувальних коробок різноманітного цільового призначення: 

  • для подарунків, сувенірів, у тому числі вишуканих ювелірних прикрас;
  • для упаковки комплектів брендового одягу або взуття;
  • для елітної постільної та натільної білизни;
  • для комплектів фірмового посуду, столових приборів;
  • для ексклюзивних алкогольних напоїв. 

Магнітні клапани, які зазвичай мають круглу форму, мініатюрні, легкі й функціональні. Вони є також вдалим рішенням для упаковки настільних ігор і багатьох інших взірців продукції виробництва компанії DP Ukraine.

Якщо вам потрібно замовити картонно-паперову упаковку чи інший друкований виріб у вигляді ефектної коробки з неодимовим магнітним кріпленням, зробити це найбільш вигідно можна у нас. Звертайтеся – наші досвідчені дизайнери й конструктори подбають про стильний вигляд відповідного виробу, а сучасне промислове обладнання, професіоналізм операторів та строгий контроль на підприємстві забезпечать найкращу якість цього поліграфічного продукту!  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner