Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Отвори в прозорому пластиковому віконечку упаковки

Отвори в прозорому пластиковому віконечку упаковки

У наш час стандартна пакувальна коробка, якою б інформативною й барвистою вона не була, часто не задовольняє покупця. Вимогливі відвідувачі торгових точок зараз хочуть бачити не тільки красиві фото та описи виробів, що продаються в даному контейнері – вони прагнуть споглядати й навіть мацати сам товар, не виймаючи його з упаковки.

Ми пропонуємо рішення цієї проблеми – коробку з віконцем із прозорого пластику, що обладнане отвором, або кількома отворами. Такий елемент розширює функціональність пакувального виробу, є дієвим засобом реклами, а ще забезпечує повітропроникність упаковки. Детальну формацію про переваги відповідного оздоблення читайте далі.

Особливості коробки з пластиковим віконцем з отворами від DP Ukraine

Ми виготовляємо упаковку з цим особливим пластиковим віконцем, яка характеризується наступними позитивними аспектами:

  • різноманітністю стильних дизайнерських рішень – у нас можна замовити пакувальний картонний кейс із прозорим отвором на кришці чи фронтальному боці коробки з класичною прямокутною або ексклюзивною фігурною формою;
  • маркетинговою ефективністю – полімерний матеріал, що за ступенем прозорістю ідентичний склу, дає можливість чітко побачити й об’єктивно візуально оцінити вміст упаковки (у даному випадку клієнт магазину застрахований від покупки «кота в мішку»);
  • надійністю – віконечко, виконане з тонкого, але при цьому твердого й міцного пластику, не знижує захисних функцій коробки, товар зберігається в належних умовах;
  • одиничні отвори на пластику дають можливість тактильного дослідження товару без необхідності відкривання коробки (наприклад, якщо це текстильний виріб), а виконані у вигляді дрібної перфорації забезпечують її вентиляцію.

Плюсом нашого виробу відповідної специфіки є й прийнятна вартість – таке конструкційне рішення, що наразі в тренді, обходиться нашим замовникам не небагато дорожче, ніж стандартна упаковка.

Використання

Коробка з пластиковим віконечком, на якому є один чи декілька наскрізних отворів, застосовується в якості пакувального боксу для товарів найрізноманітніших категорій.

У їх числі – продукти харчування, що продаються в замороженому стані, та свіжа гаряча випічка. Дана конструкція упаковки чудово підходить і для багатьох категорій промислових споживчих товарів. Отвір на коробочці, через який можна просунути палець, торкнувшись вмісту, допоможе з’ясувати, наприклад, наскільки приємний на дотик килимок для комп’ютерної мишки чи жіночі колготки, що знаходяться всередині.  

Звертайтесь, замовляйте оригінальну упаковку з прозорим віконцем із пластику з наскрізними отворами у нас – ми гарантуємо найвищу якість, стильний дизайн та вигідну вартість своєї поліграфічної продукції!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner