Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Люверс у поліграфії: призначення й особливості застосування

Люверс у поліграфії: призначення й особливості застосування

Оформлення наших друкованих виробів передбачає використання різноманітних елементів. Одним із них є люверс – особлива, переважно металева деталь для зміцнення країв отворів поліграфічних продуктів певних видів у вигляді наскрізної петлі.

У цій статті ми пояснимо, навіщо потрібні люверси, яким способом встановлюють їх на промисловому виробництві та з яких матеріалів виготовляються відповідні фурнітурні елементи.

Значення, функціональність

Люверси є кільцевидною деталлю, яка використовується під час виготовлення друкованих виробів певних категорій. До їх числа входять настінні календарі та пакети.

Такий специфічний елемент оформлення дозволяє попередити розриви паперу під час навантаження. У календарях він встановляється в місці кріплення цих виробів до стіни, а в пакетах люверс є елегантною деталлю обладнання прорізних ручок.

Дані фурнітурні кільця суттєво покращують експлуатаційні властивості картонно-паперових виробів, підвищують практичність і надійність їх використання, а також подовжують термін їх служби.

Методика установки

Монтування люверсу має на меті об’єднання його елементів за допомогою спеціального пресувального пристрою, шляхом автоматичного розвальцювання. Ми встановлюємо відповідну фурнітуру автоматично, використовуючи для цього професійне обладнання з пробійником. Ця опція є одним з етапів післядрукарської обробки. Даний процес забезпечує надійну фіксацію системи кілець в заданих зонах, місцях виробу.

Люверси монтуються на певній дистанції, при цьому полотно має бути рівним, розгладженим. Під час монтажу відповідної фурнітури необхідно враховувати цільову специфіку виробу, його габарити й матеріали.

З чого виготовляють люверс

Іноді таку деталь роблять із полімерів, але найчастіше для неї використовують метали:

  • оцинковану сталь – вона вирізняється стійкістю до корозії та бюджетною вартістю
  • латунь – матеріал має ефектний золотавий відтінок і є податливим в обробці
  • нержавіючу сталь – даний сплав використовується для виробництва продукції елітного рівня, найбільш довговічної.

Замовити поліграфічні вироби з люверсом варто у нас – нашими пріоритетами є бездоганна якість, оперативність, індивідуальний підхід до клієнта та привабливі ціни!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner