Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Тонкий картон для упаковки

Тонкий картон для упаковки

Для виробництва поліграфічної продукції компанія DP Ukraine використовує різні матеріали, целюлозні та полімерні, класичні та виготовлені за новітніми технологіями.

У цій статті ми розкажемо про слім-картон, який слугує для виробництва упаковки з покращеними естетичними й експлуатаційними характеристиками. Ви дізнаєтесь про структуру, пріоритетні особливості та про технологію виготовлення коробки з такого картону.

Поняття, властивості

Слім картон є специфічним, пакувальним матеріалом посиленої міцності, що конструктивно включає два картонні шари. Діапазон його товщини – від 0,4 до 1 мм. Матеріал отримують шляхом з’єднання двох аркушів картону.

Фахівці вважають упаковку зі слім картону проміжною ланкою між картоном звичайним та гофрованим.

Переваги матеріалу

Коробки та інші види пакувальних виробів, виготовлені з цього двошарового матеріалу, вирізняються цілим рядом конкурентних плюсів:

  • зносостійкістю – дана упаковка, в порівнянні зі стандартною, отримує суттєво подовжений термін служби;
  • презентабельним виглядом – наші фахівці створюють ексклюзивні проекти, що гармонійно поєднують в собі завжди модну класику з креативними рішеннями;
  • практичністю – матеріал є нейтральним по відношенню до багатьох агресивних зовнішніх чинників;
  • механічною міцністю – пошкодити коробку зі слім картону, надзвичайно жорсткого та щільного, непросто.

Завдяки таким характеристикам, матеріал підходить для виробництва упаковки під крихкі товари та ті, що є складними, наприклад, електронними пристроями. 

Як виготовляється упаковка зі слім-картону

Отримати відповідний картонний матеріал допомагає сучасна технологія слім-каширування. Цей виробничий процес полягає в об’єднанні основного носія з декоративним лайнером, який має матову або фактурну глянцеву поверхню. Базою слім-упаковки, що тонка й механічно надійна водночас, може бути звичайний картон, пінократон, гофрокартон або навіть полімер (полівінілхлорид).

Замовити упаковку зі слім-картону для електротоварів, смартфонів та інших виробів варто у нас – ми гарантуємо преміальну якість, привабливі ціни та оперативність роботи!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner