Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Округлення кутів поліграфічних виробів

Округлення кутів поліграфічних виробів

Взірці друкованої продукції строго окресленої прямокутної форми мають певні недоліки – гострі кути загинаються й деформуються, чіпляючись за одяг та інші предмети, і тим самим скорочують термін служби картонних карток, листівок тощо.

Раціональним рішенням проблеми є надання кутикам виробів даного типу плавної, округленої форми. Про те, як така важлива опція здійснюється на нашому виробництві, читайте в цій статті.

Обладнання та особливості процесу в промислових умовах

У цехах типографії DP Ukraine роботу з округлення кутів, яка є необхідним етапом виготовлення візитівок, кишенькових календариків, листівок та багатьох інших актуальних видів поліграфічної продукції, виконує спеціальна тигельна машина. Даний агрегат, потужний і високоточний, має особливий штанцювальний вирубний прес.

Алгоритм процесу передбачає три стадії: підготовку матеріалів, власне вирубку та виймання готового продукту. Радіус округлення попередньо задається оператором – мінімальний показник цієї величини становить 3 мм.

Найчастіше така механічна обробка застосовується при виготовленні поліграфії відносно невеликого формату з картонно-паперових матеріалів, оброблених ламінацією, або зроблених із полімерів високої щільності.

Ефективність опції

Округлення кутів є видом післядрукарської обробки, що виконує ряд завдань, спрямованих на покращення дизайну виробів та поліпшення зручності їх використання:

  • захищаючи кутики від розшарування, заломів та загинів, ця методика оптимізує експлуатаційні характеристики – вироби стають більш зносостійкими, довговічними;
  • дозволяє користувачам уникнути дискомфорту – округлені кути втрачають здатність неприємно колотися і не можуть, на відміну від гострих, наносити подряпини;
  • надає візиткам, бейджикам, інформаційним табличкам, карткам, якими, наприклад, комплектуються настільні ігри, більш гармонійного й виразного, естетично завершеного вигляду;
  • під час виготовлення багатосторінкових виробів (на кшталт блокнотів) спрощує процес з’єднання аркушевого блока з обкладинкою, в результаті чого відповідний продукт поліграфії виглядає акуратнішим.  

Придбати високоякісні поліграфічні продукти потрібного вам типу з округленими кутиками у нас можна за вигідними цінами – ми беремо до уваги побажання клієнтів, пропонуємо ексклюзивні дизайнерські проекти з урахуванням всіх їхніх вимог та приймаємо замовлення на виготовлення тиражів будь-якої чисельності. Звертайтеся – наша репутація бездоганна! 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner