Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Металізація всередині коробки

Металізація всередині коробки

Виробництво упаковки та інших видів поліграфічної продукції DP Ukraine передбачає використання різноманітних технологій.

Ми розкажемо про один із найбільш поширених і популярних методів оформлення внутрішньої поверхні пакувальної коробки – металізацію.

Що таке металізація

Даний спосіб обробки матеріалів передбачає покриття фронтальної сторони аркушу шаром або декількома шарами металу. Така обробка дозволяє отримати покриття товщиною від сотих часток мкм до сотень мкм.

Металізований матеріал являє собою сендвіч із картону, паперу або самоклейки та тонкого плівкового, алюмінієвого напилення.

Наразі широкої популярності набула металізована зсередини коробка для подарунків, продукції парфумерії й косметики, кондвиробів та інших продуктів харчування.

Специфіка технології

Аркуші, що застосовуються для виготовлення коробки, металізуються спеціальною ламінаційною машиною.

Відбувається цей технологічний процес в умовах високотемпературного режиму. Плівка під тиском проходить через вал, а потім припресовується до целюлозної основи. Металізований картон також отримують шляхом холодної ламінації. Дана технологія практикується для обробки крейдованих поверхонь.

Картон і папір без крейдовки може оброблятися й альтернативним методами – за допомогою ливарної екструзії та трансферної ламінації.

Особливості й переваги

Коробка нашого виробництва, декорована металізацію, вирізняється рядом позитивних аспектів:

  • презентабельністю вигляду – ефектний металевий блиск надає виробу естетичності;
  • додаткових захисних властивостей – завдяки відповідній обробці експлуатаційні характеристики упаковки покращуються;
  • екологічності – металізовані матеріали не виділяють токсичних речовин;
  • доступною вартістю – коробка, прикрашена металізацією, обійдеться вам не набагато дорожче, ніж аналоговий виріб без металевого шару.

Ми виготовляємо високоякісну стильну упаковку, металізовану всередині, за індивідуальними проектами на обладнанні останнього покоління. Звертайтеся, співпрацювати з нами вигідно й надійно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner