Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Фальцювання як вид поліграфічної обробки

Фальцювання як вид поліграфічної обробки

Багато друкованих виробів, які випускає наша типографія, являють собою конструкції з зігнутими аркушами.

Такі продукти поліграфії, зокрема, каталоги, блокноти, рекламні проспекти й буклети, виготовляються за допомогою спеціального фальцювального обладнання. З технологією роботи відповідних машин, її специфікою, типами та плюсами познайомить ця стаття.

Сутність процесу

Здійснюється опція фальцювання потужними агрегатами, обладнаними спеціальними ножами касетного або одиночного типу, а також притискними системами валиків. Завдяки дії цих елементів папір згинається та складається.

Свою назву дана технологія отримала від слова falz, яке в перекладі з німецької означає «згин». Під час фальцювання виконуються згини паралельного або перпендикулярного розташування.

Відповідний процес є доцільним для роботи з папером невеликої щільності, до 170г/см³. Картонно-паперові матеріали більшою товщини обробляються альтернативним методом – бігуванням.   

Варіанти фальцю

Результатом паралельного фальцювання є отримання різних варіантів виробів поліграфії. Найпоширеніші їх форми відомі під назвами «книжка», «віконце», «драбинка» та «равлик». Також вирізняють фальц типу «євро» і «гармошка».

Згини перпендикулярні застосовуються для поділу аркушу на певну задану парну кількість сторінок, від 4 до 8. Можливе також одночасне, комбіноване використання згинів різної спрямованості та кількості.  

Переваги фальцювального обладнання компанії DP Ukraine

Наша компанія приділяє першочергову увагу відповідності поліграфічної продукції європейським стандартам. Саме тому ми використовуємо фальцювальну машину, яка виконує свою роботу бездоганно і характеризуються рядом пріоритетних особливостей:

  • високою точністю – на наших виробах можливість виходу зображень за лінії згину виключена;
  • ідеальною відповідністю фальцю надрукованим лініям;
  • відсутністю дефектів, деформацій на кшталт тріщин, заломів, зім’ятості тощо;
  • кожен згин на будь-якій одиниці нашої продукції виконаний рівно – це результат провідного рівня автоматизованої техніки та строгого контролю виробничого процесу.

Якщо вам треба замовити високоякісні друковані вироби, звертайтеся до нас: ми гарантуємо преміальну якість та помірні ціни!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner