Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Марочна перфорація

Марочна перфорація

Одним із видів післядрукарської обробки аркушевих заготовок під час виробництва поліграфічної продукції є перфорація. Класифікація даної технології включає декілька варіантів, у тому числі мікроперфорацію, перфорацію кутикову та сегментарно-ротаційну.

У даній статті піде мова про марочну перфорацію – один із найбільш відомих та поширених різновидів цього механічного процесу.

Сутність та особливості

Перфорація полягає в нанесенні дрібних отворів на паперове або картонне полотно шляхом його пробивання, для позначення лінії відриву або оформлення палітурки з металевих пружин.

Відстань між відповідними прорізами та їх конфігурація може бути різною. Під марочною перфорацією розуміють формування на аркушах отворів круглої форми.

Така поліграфічна обробка, що виконується спеціальними автоматизованими агрегатами, не є дорогою і трудомісткою, тому вона затребувана й популярна.

Обладнання та функціональність

На нашому виробництві відповідний процес забезпечує професійний перфоратор – потужна й високоточна машина, керована досвідченими фахівцями.

Технічні можливості такого пристрою дозволяють працювати з папером та картоном різної щільності, типів і товщини. Спершу автомат вирівнює стопку аркушів із трьох сторін, потім подає листи на перфораційну платформу, а далі транспортує на прийомну зону.

Марочна перфорація робить друковані вироби більш практичними. Правильна, ідеально рівна лінія відриву дозволяє зручно їх використовувати – після відривання необхідної частини загальний вигляд поліграфічного продукту з таким видом оформлення не псується, бо перфорування виконує захисні функції.

Для виготовлення яких виробів застосовується метод

Ми використовуємо марочну перфорацію під час виробництва картонно-паперової продукції різних типів:

  • відривних та перекидних календарів
  • фірмових записників, блокнотів, щоденників
  • рекламних буклетів та інформаційних проспектів
  • презентаційних каталогів, запрошень, листівок.

Якщо вам потрібно замовити відповідні друковані видання, звертайтеся – ми порадуємо вас високим професіоналізмом та оперативністю роботи, преміальною якістю, ефектним дизайном та вигідними, приємними цінами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner