Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Висічка чи підсічка

Висічка чи підсічка

Виготовлення поліграфічних виробів є процесом складним і багатоетапним: він включає нанесення друку та технології післядрукової обробки.

У цій статті ми звернемо вашу увагу на два механізовані технологічні процеси, пов’язані з виробництвом поліграфії – висічку та підсічку. Ми розкажемо про сутність кожної з цих технологічних опцій, а також познайомимо читачів із їх перевагами.

Метод  висічки та його специфіка

Під висічкою розуміють надання аркушевій заготовці певної нестандартної геометричної конфігурації. Потрібну оригінальну форму лист паперу чи картону отримує на спеціальному висічному обладнанні. Цю роботу виконують машини з особливими ріжучими елементами – плоттерами та штампами, які ще називають штанцформами.

Виготовляються штанцформи, що є тонкими і надзвичайно гострими лезами, з міцного сталевого сплаву. Відповідні деталі автоматизованих агрегатів висікають фрагмент зображення певної, заданої конфігурації.

Висічка застосовується під час виробництва упаковки та інших видів картонно-паперової продукції нестандартної, відмінної від прямокутної, геометрії. Інші назви відповідного способу – штанцювання або вирубка.

Підсічка: технологія й чим відрізняється від висікання

Надати кутам поліграфічного виробу округлої форми певного радіусу дозволяє підсічка. Відповідний метод ми використовуємо під час виготовлення візитівок, карт, календарів тощо.

Завдяки округленню кутиків виріб набуває більш завершеного та виразного вигляду, а ще стає довговічнішим і більш практичним – плавно окреслені краї не загинаються й не чіпляються, наприклад, за одяг.

Також результатом даної механічної опції стає контурне висікання верхнього шару матеріалу. Переважно, відповідним чином обробляють самоклейкий папір.

Пріоритетні особливості механічної обробки аркушів в DP Ukraine

На нашому підприємстві висічка та підсічка листових заготовок виконується автоматизованим обладнання нового покоління, що гарантує ряд переваг продукції:

  • високу якість та бездоганну точність – сучасні машини не допускають браку ;
  • персоналізацію та креативність – можна створити унікальні дизайнерські рішення;
  • оптимізовану функціональність – метод висічки дає можливість виконати на упаковці прозорі віконця та інші практичні елементи;
  • універсальність – для створення висічних штампів жодних обмежень не існує.

Звертайтесьзамовляйте найкращі поліграфічні вироби за вигідною ціною у нас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner