Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Стрічки на коробці для фіксації

Стрічки на коробці для фіксації

Наша поліграфічна компанія ставить на перше місце якість продукції. Ми використовуємо відповідні міжнародним стандартам матеріали та дбаємо про конструкційну добротність своїх друкованих виробів, серед яких почесне місце займає упаковка у вигляді класичної картонно-паперової коробки.

Ця стаття розповість про один з актуальних елементів оформлення відповідних кейсів для пакування товарів, який суттєво покращує надійність та вигляд коробки, й водночас елегантно декорує її – текстильну фіксуючу стрічку.

Призначення й функціональність

Стрічка, що є комплектним елементом пакувальної коробки, утримує даний кейс у закритому стані, запобігаючи мимовільному відкриванню кришки, й водночас є стильною деталлю її оздоблення.


Такий елемент наразі став дуже популярним, бо вирізняється рядом функціональних особливостей:

  • міцністю – стрічки виготовляються зі стійких на розрив тканинних матеріалів – наприклад, атласу, штучного шовку, органзи;
  • естетичністю – дана деталь декору, зав’язана симпатичним бантиком, поєднує в собі яскравість, витонченість і вишуканість, вона надає упаковці презентабельного, дещо гламурного й завершеного вигляду;
  • практичністю – зафіксовану таким надійним і простим способом коробку можна завантажувати, транспортувати й розвантажувати, не турбуючись про порушення цілісності самого боксу та пошкодження його вмісту;
  • зручністю, ергономічністю використання – при розпаковці виробу ці смужки легко знімаються, розв’язуються.


Щільно та легко притискаючи кришку коробки до дна, відповідна стрічечка не деформує упаковку й не передавлює те, що знаходиться всередині.

Інші позитивні особливості фіксуючої упаковку стрічки


У нас можна замовити коробку з смужкою-фіксатором різноманітної ширини й кольору, що виробляється з екологічно безпечної сировини. Такий елемент, що не здатен сприяти накопиченню патогенної мікрофлори, підійде для оздоблення коробки під будь-який товар, у тому числі для цукерок і інших харчових продуктів.

Будучи легкою й компактною, стрічка для фіксації не обтяжує коробку. При цьому вона є універсальною: ідеально підходить для оформлення пакувань усіх розмірів, виконаних із картону будь-якої щільності й типу, зокрема для нашої дизайнерської преміальної упаковки.


Якщо вам потрібна ексклюзивна коробка зі стрічкою, яка красиво декорує й фіксує цю конструкцію, звертайтеся: ми працюємо професійно, цінуємо кожного клієнта й пропонуємо фінансово вигідні умови співпраці!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner