Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Бігунок для календарів

Бігунок для календарів

Кожне поліграфічне видання, що сходить із конвеєрів компанії DP Ukraine, вирізняється індивідуальним дизайном та характерною структурою.

Типовим елементом оформлення настінних календарів є бігунок – деталь, що поліпшує функціональність виробу. Про вигляд, особливості й переваги календарного бігунка читайте в цій статті.

Специфіка конструкції й матеріали

Бігунок є курсором, який служить для позначення поточної дати на календарі.

Класичний варіант цього елементу складається з кольорового, найчастіше червоного віконця прямокутної форми, прозорої полімерної стрічки та тонкої й дуже еластичної резинки, що фіксує цю смужку. Віконце нанизується на стрічку-смужечку, а кріпиться курсор на календарний блок резинкою із зворотної сторони.

Параметри рамки бігунка відповідають розмірам цифр, надрукованих на календарі, та формату цього поліграфічного виробу. Наприклад, календарі шириною від 290 до 330 мм комплектуються курсором із внутрішнім діаметром віконця 17 х 24 см, а для аналогічних видань шириною 340-380 мм ідеально підійде бігунок із рамкою формату 21 х 31 мм.

Бувають також бігунки магнітні, з підложкою, та статичні, що пересуваються за допомогою статичної електрики, хоча широкого вжитку такі рішення поки що не набули.

Використання й переваги

Завдяки курсору на календарі, квартальному або помісячному, можна легко виставити необхідну дату. Ця функціональна особливість покращує практичність відповідного друкованого виробу.

Стандартний бігунок, який входить в комплектацію календарів нашого виробництва, має декілька позитивних аспектів:

  • естетичний, витончений вигляд – курсорна рамочка є яскравим акцентом, вона гармонічно й елегантно доповнює дизайн виробу;
  • якісні матеріали – ми застосовуємо бігунки, відповідні міжнародним стандартам;
  • ергономічність – у використанні дані деталі, що легко й плавно пересуваються, прості й зручні;
  • довговічність – зазвичай термін експлуатації бігунка перевищує один рік, тобто до кінця використання календаря його вистачає.   

Вигідно придбати ексклюзивні календарі з курсорами-бігунками варто в нашій компанії. Ми виготовляємо таку актуальну поліграфічну продукцію за індивідуальними замовленнями – її вирізняє стильне дизайнерське оформлення та висока якість.

Звертайтеся – ви переконаєтесь в нашому професіоналізмі, відповідальності й оперативності роботи, а ще будете приємно здивовані демократичними цінами наших послуг!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner