Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

2D, 3D пазл – відмінності та переваги

2D, 3D пазл – відмінності та переваги

Ігри-головоломки, що передбачають складання цілісного зображення з багатьох фрагментів, користуються популярністю не тільки у дітей. Сучасним трендом стали пазли, які являють собою картинку двохмірну або об’ємну, тримірну.

У цій статті ми розкажемо про продукцію відповідної категорії нашого виробництва – ви дізнаєтеся про пазли на картонній основі типу 2Д та 3Д, їх відмінності, специфіку й переваги.

Формати та їх особливості

Пазл 2D, що є більш простим, бюджетним варіантом, демонструє двомірну графіку. Фрагменти такого виробу плоскі, а його промислове виготовлення є менш трудомістким, тому обходиться дешевше.

Для альтернативного виду 3D є характерним яскраво виражений рельєф, що створює візуальний ефект об’ємності. Ці пазли показують намальовані об’єкти з точки зору їх ширини, висоти й глибини. Вони створюють зображення більш реалістичне, масштабне. Процес виробництва тримірних головоломок є складнішим.

Специфіка

Кожен взірець гри-пазлу має свою специфіку. Він включає необхідну кількість комплектних елементів необхідного розміру, має певне кольорове, графічне оформлення та призначення (відповідний виріб може бути не тільки іграшкою, але й носієм реклами).

Фахівцями доведено, що складання такого картонно-паперового конструктору сприяє розвитку у дітей та дорослих логічного й аналітичного мислення, вдосконалює зорову пам’ять. При цьому гра є процесом захопливим, цікавим. На думку психологів, така ігрова діяльність допомагає відволіктися від тривожних думок, налаштовує людину на позитив. 

Переваги пазлів від DP Ukraine

Ігри-пазли двомірного та тримірного формату, які випускаються нашою добре відомою в Україні друкарнею, мають багато плюсів:

  • стильний, оригінальний та яскравий дизайн;
  • довговічність та практичність – ми використовуємо високосортний картон та папір, а також лакофарбові й ламінаційні матеріали від провідних виробників;
  • маркетингову ефективність – такі вироби, зображуючи логотипи та інші фірмові відзнаки, сприяють просуванню торгових марок та популяризують їх продукцію;
  • доступну вартість – замовити у нас пазл 2D або 3D можна вигідно, не переплачуючи за цю послугу.

Ми виготовляємо пазли, в тому числі магнітні, за індивідуальними, ексклюзивними проектами, враховуючи всі вимоги клієнта.

Звертайтеся – наша компанія, в якій працюють професіонали, зарекомендувала себе оперативністю роботи, творчим підходом до справи та бездоганною якістю!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner