Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Магнітні закладки

Магнітні закладки

Наша поліграфічна компанія виготовляє плоскі магніти різних типів та призначення, і кожен із них неодмінно знаходить свого покупця.

Високий попит спостерігається на магнітики, оформлені по типу книжкових закладок. Цей популярний аксесуар поєднує в собі стильний вигляд, практичність і водночас є дієвим носієм реклами.

У цій статті ми розкажемо про особливості магнітних закладок виробництва DP Ukraine та пояснимо, чому їх варто замовити саме в нас.

Як маленька закладка-магнітик забезпечує великий ріст бізнесу

Наразі темп життя настільки динамічний і стрімкий, що зануритись у процес читання захоплюючої книги або улюбленого періодичного видання надовго, не відволікаючись, навряд чи в кого вийде.

Його перервати може що завгодно – від раптового телефонного дзвінка до оголошення потрібної зупинки транспорту. Миттєво знайти потрібне місце в тексті після вимушеного закриття книжки або журналу дозволить нехитра річ – закладка.

А якщо на таке, знайоме кожному з дитинства приладдя, нанести друком рекламну інформацію та доповнити даний виріб магнітною основою, то для споживача воно буде більш зручним, а для підприємства-замовника – економічно вигідним.

Дані у вигляді логотипу, фірмових символів, зображень продукції бренду, його гасел тощо однозначно користувач сприйматиме в позитивному контексті.

Яскрава закладка в книзі здатна привернути увагу й тих, хто випадково опинився поряд – таким чином, важлива для вас маркетингова інформація буде стійко та ненав’язливо поширюватись. 

Іноді комерційні організації пропонують свій товар, доповнивши його комплектацію модною закладкою-магнітом. Результатом відповідного маркетингового ходу, нехитрого, проте ефективного, стає ріст продажів.

Особливо дієвими рекламними інструментами стають магнітні закладки під час реалізації тих же книг та всілякого канцелярського приладдя. А ще вони суттєво допомагають розширювати аудиторію відвідувачів освітнім, музейним та іншим культурно-мистецьким закладам.

Переваги магнітних закладок від DP Ukraine

Наша компанія випускає такий специфічний і дуже популярний тип плоских магнітів, що вирізняється рядом плюсів:

1.   Стильним та продуманим з точки зору маркетингу, дизайном. Ми виготовляємо магнітні закладки з урахуванням модних тенденцій та побажань замовника – вони виглядають елегантно, яскраво і зроблені з акцентом на рекламу. Такі аксесуари вдало підкреслюють імідж користувача й водночас формують стійке позитивне ставлення до товарів (послуг) бренду.

2.   Практичним та розширеним функціоналом. На відміну від простих картонно-паперових закладок, їх сучасна магнітна альтернатива дає можливість не тільки одразу, буквально за пару секунд, відшукати необхідну сторінку, але й знайти на ній потрібний абзац, і навіть рядок. Надійно фіксуючись на аркуші, закладка на магніті сторінок не псує та не зминає.

3.   Довговічністю. Ми випускаємо закладки-магніти з глянцевим ламінованим покриттям – така полімерна обробка гарантує тривалий термін служби аксесуарів, не допускає деформацій та вигорання. Зворотна сторона виробу, виготовлена із приємного на дотик вінілу з магнетичними властивостями, також стійка до стирання.

4.   Бюджетною вартістю. Наші фірмові магнітні закладки обходяться замовникам недорого – цю скромну суму не варто порівнювати з тими грандіозними прибутками, які приносить підприємствам такий мініатюрний, проте досить ефективний носій інформації.

Загубити закладку-магніт значно важче, ніж стандартну версію відповідного виробу (не кажучи вже про флаєр або візитівку): вона, ставши постійним супутником завзятого читача, свою рекламну місію зможе виконувати впродовж багатьох років.   

Специфіка виробництва

У виготовленні магнітних закладок в наших цехах бере участь автоматизоване обладнання останнього покоління:

  • верстат офсетного друку, що забезпечує якісне, оптимально яскраве та бездоганно чітке зображення на папері;
  • ламінатор – рулонний агрегат для нанесення полімерного плівкового покриття на фронтальну поверхню виробу;
  • лінія каширування – вона під тиском забезпечує склеювання ламінованого крейдованого паперу й магнітного полотна;
  • штанцювально-висічна машина – ріжучі елементи високоточного апарату допомагають набути магнітним закладкам заданих параметрів та необхідної форми.

Вручну наша продукція лише сортується – за тим, щоб у партії не було жодного екземпляру з найменшим дефектом, ми стежимо дуже пильно.

Якщо вам потрібна трендова магнітна закладка, якість та маркетингова ефективність якої значно перевищує вартість, звертайтеся – наші фахівці візьмуться за цю відповідальну справу з радістю!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner