Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Самоклеючий папір та плівка в сучасному поліграфічному виробництві

Самоклеючий папір та плівка в сучасному поліграфічному виробництві

Компанія DP Ukraine добре відома на теренах вітчизняного ринку як виробник якісної поліграфічної продукції широкого спектру призначення.

Популярними видами друкованих виробів, що розробляються за індивідуальними замовленнями наших партнерів, є рекламні стікери, наліпки та наклейки-етикетки.

У цій статті ми розкажемо про матеріали, які підходять для офсетного друку й використовуються для виробництва відповідних наклейок у наших цехах. Мова піде про самоклеючі папір та плівку – їх відмінності й різновиди.

Порівняльна характеристика матеріалів

Структура і самоклеючого паперу, і відповідної плівки є багатошаровою та включає однаковий клейовий прошарок.

Обидва ці матеріали підходять для промислового друку офсетним методом, що передбачає можливість виготовлення великих тиражів.

Завдяки липкому покриттю, вироби з цих матеріалів, приклеюються міцно й надійно фіксуються на різних твердих поверхнях.

Головна відмінність плівки від паперу полягає в її вологостійкості. Вироби на основі плівки-самоклейки допустимо використовувати в умовах підвищеної вологості. Продукція з самоклеючого паперу для експлуатації у відповідному середовищі не підходить.

Також плівковий матеріал, порівняно з паперовим, є міцнішим, більш стійким на розрив, але і трохи дорожчим від паперу.

З фінансової точки зору та практичності для застосування в приміщеннях варто обирати наліпки з самоклеючого паперу, а для зовнішнього використання краще підійде однозначно плівка.

Видова специфіка й властивості самоклеючого паперу

Самоклеючий папір для офсетного друку наклейок інформаційного та рекламного призначення буває різним.

Фахівці визначають декілька видів такого матеріалу:

  • матовий – із лицьовою поверхнею, що не відбиває світла
  • глянцевий – глянець здатен виблискувати на сонці або в умовах штучного освітлення
  • напівглянцевий – проміжний варіантпапір для друку гарячим способом (його ще називають термодруком);
  • металізований – із напиленням або ламінацією поліграфічною фольгою.

Матова поверхня паперу-самоклейки підходить для нанесення штампів та написів від руки. Це єдиний варіант, що не допускає розтирання штемпельної фарби.

Напівглянцевий аналог, допускає обробку лакуванням, повну або зональну, вибіркову. Такий папір є найбільш популярним, бо вдало поєднує в собі зносостійкість та зовнішню привабливість.

Паперові самоклейки із глянцем вирізняються ефектним блиском і яскравістю кольорів, але на сонці їх сяяння може створювати певний дискомфорт для зору.

Особливості термоетикеток на основі самоклеючого паперу – це підвищена чутливість до зовнішніх факторів та відсутність захисного шару, що обумовлюють недовгий термін їх служби.

Металізація й ламінація фольгою дозволяє набути матеріалу додаткової презентабельності – посріблення та позолота виглядають дуже ефектно.

Чим особлива самоклеюча плівка?

Плівка-самоклейка, що широко використовується нашою компанією для виробництва стікерів-наліпок, має декілька пріоритетних особливостей:

  • механічну міцність
  • здатність не втрачати своїх характеристик у вологому середовищі
  • стійкість до тертя
  • підкреслено привабливий, що привертає увагу покупця, вигляд.

Такий матеріал виготовляють із полімерів – цим і обумовлена його практичність, зносостійкість та адаптованість до різних видів обробки друком.

Вирізняють самоклеючу плівку білу, прозору та з перламутровим відблиском. Усі ці види можна покривати ламінацією або лаком – такі технології подовжують термін служби наліпок із самоклеючого плівкового матеріалу.

Замовити високоякісні та стильні стікери, наклейки або інші вироби на самоклеючій основі за вигідною вартістю можна в нашій компанії DP Ukraine. Звертайтесь – за вашими вимогами буде створений індивідуальний дизайнерський проект, а наше сучасне високотехнологічне обладнання, кероване професіоналами, допоможе бездоганно його реалізувати!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner