Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Обробка глітером – вишуканий декор плоских магнітів

Обробка глітером – вишуканий декор плоских магнітів

У нашій компанії можна замовити плоскі магніти, що органічно поєднують в собі функції привабливого сувеніра та інформаційно-рекламного носія.

Максимізувати дієвість вінілового магнітику як знаряддя маркетингу для просування бізнесу й надати йому стильний вигляд нашим фахівцям дозволяє використання різних лакофарбових засобів для ексклюзивного декору.

У цій статті ми розповімо про один із найбільш популярних і ефектних дизайнерських методів оздоблення магнітів – за допомогою глітеру. 

Що таке глітер та в чому його специфіка?

Глітером називають сухий порошковидний матеріал, що складається з дрібних часток. Ці елементи відрізняє високий коефіцієнт відображення світла. По суті, вони являють собою блискітки, отримані шляхом подрібнення тонкої металізованої плівки.

Глітерні блискітки є хімічно стійкими, із часом не змінюють структури, а ще вони вирізняються стійкістю до ультрафіолету та вологи, тому їх часто додають у різні лакофарбові суміші. 

Глітер, екологічно безпечний та нешкідливий для алергіків, є ключовим компонентом глітерного лаку, який наразі знайшов широке застосування в багатьох сферах. Його використовують не тільки у б’юті-індустрії та під час виробництва ялинкових прикрас, але й у сучасній поліграфії.

У чому переваги декорування магнітів глітерним лаком?

Даний засіб відкриває багато нових можливостей для декорування друкованих виробів, у тому числі плоских магнітів:

  • ми використовуємо глітер із різними розмірами блискіток – вони можуть виглядати і як дрібний порошок, і як добре видимі фрагменти;
  • такий лак характеризується різноманітністю кольорів – найпопулярнішими варіантами є позолота й срібло;
  • наші сучасні технології дозволяють оздоблювати магнітики глітером зонально, додаючи їм ексклюзивності й неперевершеного шику;
  • глітерний лак є стійким – він не осипається, не стирається і не втрачає свого сяючого блиску, якщо магніт із відповідним декором часто буде знаходитись на сонці або в приміщенні з підвищеною вологістю.

Факт того, що оздоблення плоского магніту блискучим глітером підвищує ефективність цього виробу як рекламного інструмента, не вимагає доведень – адже сяяння завжди милує око, притягує погляд. 

Виготовлення сувеніру-магнітику для популяризації вашої торгової марки найкраще довірити компанії DP Ukraine. Наші пріоритети – це якість, відповідна світовим стандартам, оперативність виконання замовлень, професіоналізм та креативний, творчий підхід до кожної справи. Звертайтеся – ми виготовляємо ці стильні й ефектні поліграфічні вироби за доступною вартістю!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner