Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Люмінесцентні барвники – ефектний та ефективний засіб для декору плоских магнітів

Люмінесцентні барвники – ефектний та ефективний засіб для декору плоских магнітів

Наша продукція у вигляді вінілових магнітів, яку замовляють представники бізнесу всіх категорій з метою популяризації, вирізняється широтою асортименту та розмаїттям декору.

Наразі трендовим рішенням, часто застосовуваним фахівцями DP Ukraine для оздоблення даного роду сувенірів, є люмінесцентні фарби.

Читачі цієї статті дізнаються про специфіку складу та переваги такого матеріалу і зрозуміють, чому люмінофарби є ефективними помічниками в маркетингу.

Склад та особливості люмінесцентних фарб

Ці матеріали містять специфічний компонент, що здатний у світлу пору доби чи при штучному освітленні поглинати й накопичувати світлову енергію. А коли настає темрява, нанесені люмінофарбою елементи магніту починають світитися.

Така пігментна речовина, що спричиняє світіння фарби, називається люмінофором. Люмінофор – це дрібнозернистий порошок, виготовлений на основі металів, алюмінію, цинку або рідкоземельних сплавів.

Кращі властивості світіння мають фарби з алюмінієвим люмінофором – вони випромінюють світло більш яскраво, насичено й здатні робити це довго, до 8 годин і більше.

Як люмінесцентні ефекти магнітика допомагають у рекламі?

Замовляючи сувенір-магніт, виконаний із використанням люмінесцентних фарбувальних матеріалів, ви можете бути впевнені, що цей виріб буде дійсно неперевершеним і максимально дієвим у плані рекламних функцій:

  • на елементи декору, що естетично й привабливо світяться в темряві, завжди буде звернена загальна увага;
  • магнітний виріб не втрачає своїх люмінесцентних властивостей упродовж тривалого часу; 
  • ми використовуємо високоякісні люмінесцентні фарби на базі алюмінієвого люмінофору – вони відрізняються підкресленою насиченістю та яскравістю;
  • для «підзарядки» декорованому відповідною фарбою магнітику не потрібно багато часу – він відновить свої властивості світіння буквально за 30-40 хвилин.

До того ж, магніт, здатний світитись уночі, чітко вкаже дорогу до холодильника любителям підкріпитися або щось випити о пізній порі без необхідності вмикати лампочку. 

Ми оздоблюємо плоскі магніти люмінесцентними фарбами соковитих та барвистих кольорів – від рожевого до зеленого. Завдяки такому вишуканому дизайну наші магнітики, бездоганно якісні та недорогі, виглядають як справжні витвори сучасного поліграфічного мистецтва. Звертайтеся – на ваше замовлення ми виготовимо ексклюзивний плоский магніт, що буде розкішно світитися, виконуючи свої рекламні функції цілодобово!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner