Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Магніт із блокнотом – модний та практичний рекламний сувенір

Магніт із блокнотом – модний та практичний рекламний сувенір

Наша поліграфічна компанія пропонує плоскі магніти в широкому асортименті. Ці вироби, які зараз стали надзвичайно популярними носіями маркетингової інформації, ми виготовляємо декількох типів. Вони не тільки мають різноманітні геометричні форми, але й характеризуються певним цільовим призначенням.

Один із креативних варіантів від DP Ukraine – магніт із блокнотом.

У цій статті ми розкажемо вам про особливості конструкції й використання такого особливого магнітика, а також познайомимо партнерів з перевагами магнітних блокнотів нашого виробництва.

Специфіка конструкції

Магніт із блокнотом конструктивно складається з двох частин.

Верхня деталь виробу представляє собою власне магніт, який включає вінілову пластину товщиною близько 0,4 мм та приклеєний до неї крейдований папір із надрукованим зображенням.

Картинки та тексти, нанесені на фронтальну сторону магнітика офсетним друком, є рекламою певного бренду чи продукту. Вони виглядають естетично та яскраво.

А для додаткової презентабельності та довговічності паперовий бік на магніті покритий ламінаційною плівкою – це захисне покриття підвищує зносостійкість виробу й водночас надає йому приємного глянцевого блиску.

Інша частина магніту-блокноту, прикріплений до вінілового пластини знизу невеличкий записничок, книжечка для нотаток. Цей блокнотик включає достатньо сторінок, на яких можна писати, робити ескізи чи вести підрахунки. За необхідності відповідні аркушики можна відривати.

Особливості використання 

Функціонал такого оригінального виробу виходить далеко за рамки простого сувеніра.

Для власника – це можливість зручно записувати будь-яку актуальну інформацію, від переліку справ на майбутній день, цікавих рецептів страв та списку покупок до потрібних адрес і номерів телефонів.

Нотатки в такій незвичайній магнітній книжечці завжди нагадають її володарю про все те, що було заплановане.

А декор із інформаційним текстом на магнітному блокноті у вигляді логотипу чи інших символів бренду, зіграє на користь торгової марки, яку він популяризує – це досить ефективний рекламний інструмент.  

Чому варто замовити магніт із блокнотом в DP Ukraine?

Наша поліграфічна компанія виготовить на ваше замовлення виріб, що вдало поєднує в собі функції сувеніра-магніту й мініатюрного записника, який буде вирізнятися рядом переваг:

  • безпрецедентною якістю виконання – ми використовуємо кращі витратні матеріали, а також сучасне автоматизоване обладнання;
  • стильним, естетично привабливим та ефектним у плані реклами дизайном – ми розробляємо оформлення наших плоских магнітів-блокнотів із урахуванням побажань клієнта та модних маркетингових тенденцій;
  • демократичною вартістю – гроші, які ви витратите на замовлення такого практичного сувеніра, повернуться до вас сторицею (і в цьому буде заслуга магнітного блокнотика);
  • бездоганними експлуатаційними властивостями – наші магніти з блокнотом ергономічні (компактні й зручні), їх магнітна «шапка» міцно тримається на металі, а ламінація не стирається, а принт, нанесений офсетним друком, не вигорає.

Наша команда складається із професіоналів, які досконало знають та дуже люблять свою справу, а працюємо ми максимально оперативно. Висновок очевидний – замовлення магніту з блокнотом у нас буде правильним, цілком обґрунтованим рішенням!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner