Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Магнітна фоторамка

Магнітна фоторамка

Найкращі світлини, що зображують близьких людей та навівають приємні спогади, мають бути на видному місці. І звісно, дорогі серцю фото потребують гарного обрамлення.

Компанія DP Ukraine пропонує оригінальне рішення такої проблеми – це магнітна фоторамка, яка поєднує в собі функції сувенірного магніту і класичної рамочки для фотографії.

Про особливості виготовлення й переваги такого актуального виробу, що виготовляється в наших цехах і наразі є трендом, ми розкажемо в цій статті.

Що таке фоторамка-магніт та як її виготовляють?

Для виробництва цього модного, тому завжди доречного сувеніру, ми використовуємо тонкий магнітний вініл у рулонах та високоякісний крейдований папір.

На паперові аркуші наноситься передбачене дизайнерською розробкою зображення методом офсетного друку.

Після цього заготовки паперу обробляться ламінацією. Відповідний спосіб, результатом якого стає плівкове полімерне покриття, дозволяє фронтальній стороні виробу набути стійкості до стирання, вигорання й підвищеної вологості, а також отримати сяючий глянцевий блиск.     

Далі папір припресовується до вінілу. Для цього ми використовуємо технологію каширування. Даний процес забезпечує потужна автоматизована лінія.

Наступною стадією є висікання форми. Ріжучі елементи спеціального агрегату високої точності вирізають необхідні контури рамки.

Результатом стає готовий аксесуар для зручного розташування фотокарток, оформлений у вигляді кайми. Його тильний бік має властивості магніту, тому фоторамка міцно фіксується й тримається на металевих поверхнях. Лицьова сторона магнітної рамки вирізняється естетичним оздобленням – вона може бути прикрашена будь-яким графічним декором, у тому числі зображеннями рекламного характеру.

Пріоритетні особливості

Рамка-магніт під фото від DP Ukraine – виріб, який користується великою популярністю не випадково.

Такий аксесуар нашого виробництва має багато переваг:

  • унікальний дизайн – досвідчені фахівці підприємства виконують креативну розробку проекту, беручи до уваги всі вимоги й побажання замовника (клієнту пропонується кілька макетів виробу, з яких він обирає найкращий);
  • можливість ефективної реклами – наші магнітики, у тому числі фоторамки, декоровані логотипами, назвами та іншою символікою торгових марок, є носіями інформації й ефективними маркетинговими інструментами (кожен погляд на фото мимовільно приковує увагу і до символів торгової марки на його обрамленні, тим самим формує зацікавленість по відношенню до бренду);
  • практичність – для встановлення рамки-магніту не потрібен ні цвях, ані молоток, і на відміну від настільних аналогів, вона не буде захаращувати простір вашого робочого місця;
  • стильне оформлення – елегантний, вишуканий декор дозволяє презентабельному аксесуару органічно вписуватися в будь-який інтер’єр, від кухні в квартирі до кабінету керівника в офісі. 

Магнітна фоторамка, будучи річчю водночас естетично привабливою й корисною, практичною та ергономічною, здатна виконувати функції маркетингового інструменту – вона ненав’язливо рекламує компанію, допомагає сформувати позитивне, доброзичливе ставлення до неї. 

Чому магнітну фоторамку варто замовити у нас?

Наше підприємство зарекомендувало себе на вітчизняному ринку як виробник поліграфії, що відповідає найвищим європейським стандартам.

Випускати продукцію без браку нам допомагає обладнання останнього покоління та впроваджений на підприємстві строгий контроль якості.

Ми підходимо до кожного замовлення творчо й професійно – у нас ви придбаєте рамку під фотографії на магнітній основі з ексклюзивним оформленням.

Ми працюємо не тільки бездоганно, але й максимально оперативно, а ціни нашого сервісу демократичні.

Звертайтеся – у нас замовити оригінальну магнітну фоторамку, що зробить суттєвий внесок у розвиток вашого бізнесу, можна вигідно!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner