Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Плоскі магніти: типи за призначенням

 Плоскі магніти: типи за призначенням

Сучасний маркетинг пропонує представникам бізнесу безліч рекламних інструментів – від відеороликів у Інтернеті до величезних білбордів на вулицях міста. А останні дослідження провідних західноєвропейських маркетологів довели суттєву ефективність такого сучасного засобу реклами, як плоский магніт.

Наше поліграфічне підприємство, поруч з сувенірними класичними моделями, виробляє багато плоских магнітів спеціального призначення. Про ці ексклюзивні варіанти продукції, що наразі в тренді, ми розповімо далі.

У статті мова піде про найбільш актуальні магніти оригінальної функціональності: ті, що використовуються в якості блокнотів, рамок для світлин, закладок і навіть випускаються у вигляді пазлів.

Магніт із блокнотом

Плоский магніт даного типу являє собою конструкцію, доповнену невеликим блоком-блокнотиком. Ця деталь виробу виконує роль класичного записника. Дана книжечка дозволяє зручно робити важливі нотатки. Наприклад, у неї можна записувати необхідні контактні дані, перелік запланованих на день справ або нагадування про покупки.

Магніт-блокнот вирізняється рядом переваг:

 • знаходячись на видному місці, цей предмет завжди привертає увагу;
 • інформація, поміщена на магнітик, формує у користувача позитивне ставлення до бренду;
 • продуманий конструктив додає виробу практичності;
 • користуватися магнітом у вигляді блокнота завжди зручно – він не загубиться.

Такий незвичайний плоский магніт стає в добрій нагоді багатьом людям, особливо діловим та зайнятим, які ведуть динамічний спосіб життя, постійно квапляться, і при цьому прагнуть усе встигнути.

Магнітна фоторамка

Прилаштувати сімейні світлини, вдома або офісі, можна не тільки на стіл або стіну – на металевих поверхнях вони будуть виглядати не менш ефектно.

Цю проблему вирішує магніт у вигляді спеціальної рамки для фотографій. Особливість оформлення такого виробу – наявність на лицьовій стороні зображень та написів, що популяризують певну торгову марку.

У магнітної фоторамки є свої плюси:

 • витончене дизайнерське оформлення – ця деталь, естетична й елегантна, органічно вписується в будь-який інтер’єр, ефектно доповнюючи його;
 • щоразу, споглядаючи портрети близьких людей чи картинки про пам’ятні події минулого, володар магніту, та й інші присутні в приміщенні люди мимовільно звертатимуть увагу і на рекламу, яку демонструє обрамлення фотографії;
 • придбання магнітної фоторамки дозволяє уникнути клопотів, пов’язаних із прилаштуванням улюблених фото на стіну (не
 • такий незвичайний магніт дозволить звільнити місце на робочому чи письмовому столі для інших необхідних речей.

Рамка для світлин у вигляді магніту – оригінальний подарунок, не позбавлений практичності. Відповідний вид плоских магнітів випускається нашою компанією недавно, але кількість його шанувальників стрімко зростає.

Магнітна закладка

Для книголюбів та постійних читачів преси в пригоді стане плоский магніт вузької й видовженої форми, що використовується в якості закладки.

Цей виріб, покладений між сторінок, стане приємним неочікуваним сюрпризом й, безумовно, підвищить інтерес читача до літературної книги, профільного журналу чи іншого друкованого видання.

А декор магнітної закладки, що містить рекламу, також не залишиться без уваги – адже такою закладкою можна користуватися довго.

Робимо висновки про пріоритетні особливості магнітика-закладки:

 • приємний ефект неочікуваного подарунка, сюрпризу;
 • ергономічність – користуватися ексклюзивною закладкою завжди зручно;
 • довговічність – виріб послужить набагато довше, ніж звичайна, виготовлена з картону альтернатива;
 • це дієвий засіб ненав’язливого поширення рекламної інформації.

Зрозуміло, що користувач обов’язково помітить відомості, носієм яких є магнітна закладка, й буде мати їх на увазі.

Магнітний пазл

Це варіант набору магнітів, що складаються в єдину картину на кшталт пазлів. От тільки від звичайних пазлів даний виріб відрізняє наявність магнітно-вінілової основи, завдяки якій зображення можна кріпити на металеву поверхню.

Зацікавити потенційного покупця в придбанні товару можна, вкладаючи окремі елементи магніту-пазлу до  упаковки. У такому випадку знайдеться багато охочих купувати відповідні вироби з метою отримання чергової деталі пазлу, необхідної для збирання зображення.

Магніту в формі пазлу притаманні також певні позитивні риси:

 • найбільша, порівняно з альтернативними видами магнітиків, площа – крупне зображення підвищує ефективність реклами, бо стає яскравим акцентом у будь-якій кімнаті;
 • виріб має ігрову специфіку – складанням пазлів, що розвиває зорову увагу та здатність логічно мислити, наразі захоплюється чимало людей (і не тільки дитячого віку);
 • широта можливостей для ексклюзивного дизайну – велика площа виробу дозволяє реалізувати креативні ідеї його оформлення;
 • компактні деталі магніту-пазлу легко вкласти в упаковку будь-якого товару, від продуктів харчування різних категорій до всіляких предметів побуту щоденного користування.

Виготовлення згаданих у статті магнітів спеціального призначення ви можете сміливо довірити нашій компанії. Ключові принципи поліграфічного підприємства DP Ukraine – це преміальна якість продукції, стильний дизайн та індивідуальний підхід до кожного замовника. Замовляйте плоскі магніти у нас – ми гарантуємо, що їх маркетингова ефективність виявиться незрівнянно вищою, аніж їх вартість!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner