Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Наклейки-стікери, що світяться

Наклейки-стікери, що світяться

Україна переживає тяжкі часи, коли споживання електроенергії доводиться скорочувати до мінімуму. В умовах напівтемряви наочна реклама, яку демонструють популярні зараз наліпки, стає непоказною, малопомітною.

Але рішення даної нагальної проблеми існує – це стікери, декоровані за допомогою спеціальних люмінесцентних фарб. Про те, як зображення, нанесені на наклейки люмінофарбою, дозволяють рекламним наліпкам виконувати свої маркетингові функції цілодобово, не потребуючи додаткового освітлення, ми розповімо в цій статті. 

Про особливості й рецептуру люмінесцентних барвників

У складі люмінесцентної фарби міститься особливий елемент – люмінофор. Ця специфічна речовина має здатність до поглинання і накопичування світлової енергії. Цікаво, що даний інгредієнт фарби здатен поглинати як сонячну енергію, так і ту, яку випромінюють прилади штучного освітлення.

А при настанні темряви ділянки стікера чи іншого виробу, оздобленого люмінесцентними фарбами, починають яскраво світитись. Світіння відбувається завдяки люмінофору.

У чистому вигляді цей ключовий інгредієнт люмінофарб є порошком із дрібнозернистою структурою. Для виготовлення люмінофору застосовуються рідкоземельні сплави металів, або алюміній чи цинк.

Ми у виробництві наклейок-стікерів використовуємо люмінісценті фарби, що містять алюмінієвий люмінофор – даний тип, порівняно з альтернативними видами, випромінює світло найдовше і найяскравіше.

Переваги рекламних наліпок, декорованих люмінофарбою

Дизайн, що включає оздоблення стікера за допомогою люмінесцентних фарб, підвищує його маркетингову ефективність в рази.

Такий дієвий функціонал відповідної наклейки пояснюється рядом її пріоритетних особливостей:

  • здатністю звертати на себе пильну увагу оточуючих постійно, не залежно від пори доби та рівня довколишнього освітлення – такий рекламний інструмент працюватиме і вдень, і вночі;
  • світінням естетичним, яскравим на насиченим – воно притягуватиме погляди навіть тих скептично налаштованих людей, яких зазвичай реклама цікавить мало;
  • можливістю відновлювати свій ресурс без додаткових елементів живлення, причому швидко – «заряджається» такий барвник, щоб світитись упродовж цілої ночі. приблизно за півгодини;
  • адекватною вартістю – ми виготовляємо високоякісні наклейки-стікери із неперевершеними люмінесцентними ефектами за приємними, помірними цінами.

Замовте стікер, оздоблений люмінофарбами, в DP Ukraine: цей ексклюзивний виріб із вишуканим дизайном у буквальному сенсі подарує в наш непростий час багатьом людям жадану радість світла, а вам дозволить популяризувати бізнес, товари чи послуги, та отримати багато нових клієнтів!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner