Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Плоскі магніти зі скретч-покриттям

Плоскі магніти зі скретч-покриттям

Серед поліграфічних продуктів виробництва нашої компанії особливе місце посідають магніти. Ці вироби водночас є й ефективними носіями реклами, і приємними, завжди доречними та певною мірою символічними сувенірами.

Надзвичайна популярність наших плоских магнітиків зумовлена не тільки їх безпрецедентною якістю, різноманітністю форм та призначення, але і їх ексклюзивними методами поліграфічного оформлення. Про один із найбільш популярних дизайнерських прийомів, що має назву скретч-покриття, читайте далі.

Що таке скретч-покриття

На багатьох взірцях плоских вінілових магнітиків, які сходять із конвеєрів нашого підприємства, можна побачити смужку, нанесену на конкретну ділянку відповідних виробів.

Задача даного елементу оздоблення – тимчасово приховати певні відомості. Така смужечка підлягає стиранню будь-яким твердим предметом. Фішка її в тому, що під шаром скетч-фарби міститься прихована рекламна інформація.

Наприклад, це можуть бути відомості про акційні знижки на товар, комплектація якого доповнена бонусом у вигляді сувеніра-магніта, або про результати участі покупця в лотереї магазину, розіграші.

Магнітик із витонченою стретч-смужкою дає споживачу можливість розкрити маленьку таємницю про вигідні знижки, або дарує надію на виграш, а такі методи є дієвими для підвищення престижності торгової марки.  

Особливості ефекту

У скретч-покриття плоских магнітів, виготовлених у наших цехах, є кілька позитивних аспектів:

  • воно має вигляд вузької сіруватої, сріблястої або золотистої смужки, яка не заважає виробу виглядати презентабельно і яскраво;
  • скретч-фарба або скретч-фольга наноситься на поверхню магнітика, покриту ламінуючою плівкою – така полімерна обробка слугує надійним захистом від механічних пошкоджень, подряпин;
  • скретчевий шар тонкий, а структура цього специфічного покриття дозволяє його легко стирати за допомогою звичайної монети;
  • у даному випадку покупець отримує не просто симпатичний сувенірник, а магніт із таємничим «підтекстом», загадковим сюрпризом, і сподівається на удачу.

Замовити високоякісний плоский магніт, оформлення якого включає скретч-покриття, варто в DP Ukraine. Ми враховуємо побажання клієнтів щодо місця розташування смужки для стирання на магнітику, її товщини та відтінку. Звертайтеся: розробники компанії будуть раді запропонувати вам оптимальні рішення щодо змісту прихованої інформації – нашим професіоналам креативних дизайнерських ідей не бракує ніколи!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner