Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Термохромні фарби для магнітів: особливості та перваги

Термохромні фарби для магнітів: особливості та перваги

Для оформлення плоских вінілових магнітів у DP Ukraine застосовується багато сучасних методик. Ці засоби, які передбачають використання особливих лакофарбових матеріалів, дозволяють отримати виріб з ексклюзивним стильним дизайном, і тим самим підвищити ефективність магнітика як маркетингового інструмента.

У цій статті ми розкажемо про один із оригінальних способів декорування сувенірних магнітів – оздоблення за допомогою термохромних фарб.

Специфіка та ефект

Особливість фарб даної категорії в тому, що вони під впливом зміни температур здатні змінювати забарвлення, зникати, розчиняючись, або навпаки – з’являтись.

Таку реакцію забезпечує рідкокристалічний термохромний пігмент, включений до складу різних видів офсетних друкарських фарб (масляних, акрилових чи гумових) або прозорих лаків.

Зміна кольорової гами вінілового магнітика нерідко стає для його володаря приємним сюрпризом, спонукає придивлятися до цього цікавого виробу пильніше й уважніше. У результаті споживач сприймає подану на сувенірчику інформацію в позитивному контексті й запам’ятовує її.

Переваги термохромного декору

Плоский магніт, оздоблений за допомогою термохромних фарб, вирізняється рядом плюсів:

  • унікальним, безперечно оригінальним та вишуканим дизайнерським оформленням;
  • підвищеною ефективністю реклами – модифікація кольорової гами або знебарвлення, внаслідок якого магнітик змінює свій вигляд, є креативним маркетинговим рішенням;
  • екологічною безпечністю – термохромні фарби не містять шкідливих для здоров’я речовин і не викликають алергії;
  • широтою палітри кольорів – найчастіше термохромний результат забезпечується фарбами веселкового спектру, а також відтінком рожевим, чорним та коричневим.

Закріпити ефект термочутливих пігментів, які можуть втрачати свої властивості внаслідок дії ультрафіолету, допомагає лакування.

На ваше замовлення фахівці нашої поліграфічної компанії виготовлять плоскі магніти, декоровані найякіснішими термохромними фарбами в модному стилі. Наші дизайнери в курсі сучасних трендів і добре розуміються на прийомах, що забезпечують ефективність реклами.

Звертайтесь – ми виготовляємо ексклюзивні магнітики, що відповідають європейським стандартам, милують око й при цьому коштують недорого!   

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner