Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Види плоских магнітів за геометричною формою

Види плоских магнітів за геометричною формою

Одним із найбільш актуальних видів нашої поліграфічної продукції є плоский магніт. Цей сувенірний виріб виготовляється в DP Ukraine на основі магнітного вінілу та оздобленого друком й покритого ламінацією крейдованого паперу. Зазвичай його замовляють представники бізнесу з метою ефективної популяризації своєї компанії, товарів чи послуг.

Звертаючись до нас із приводу виготовлення плоского магніту, який є дійсно дієвим рекламним засобом і продуктивно сприяє росту кількості клієнтів компаній, важливо врахувати деякі конкретні моменти його оформлення. У цій статті ми розкажемо про один із таких аспектів – форму магнітика.

Мова піде про вироби відповідної специфіки канонічні (строго окреслені) та оригінальні, фігурні, в тому числі магніти-пазли.

Плоскі магніти лаконічної геометрії

Наше поліграфічне підприємство, що має багаторічний досвід роботи й за цей час по праву здобуло на вітчизняному ринку бездоганну репутацію, виготовляє плоскі магніти усіх класичних форм.

1.   Круглі. Круглий взірець даного виробу виглядає дуже органічно, естетично та ефектно, тому багато наших партнерів віддають перевагу саме моделям-кружечкам. Такий геометричний варіант магнітика доцільно вибирати для демонстрації на фронтальній стороні переважно ілюстративних, пейзажних або предметних зображень, доповнених мінімальним текстом.

2.   Квадратні. Плоскі магніти квадратної форми, порівняно з круглим аналогом, дають більше можливостей для розміщення, поряд з картинкою, важливої текстової інформації. Їх дизайн вирізняється відносним мінімалізмом та конкретикою, лаконічним діловим стилем. Такий виріб може зображувати, наприклад, тільки логотип бренду та його назву.

3.   Прямокутні. Форма видовженого прямокутника – оптимальне рішення для створення найбільш інформаційно-змістовного магнітика на кшталт візитівки: з фізичною та електронною адресою фірми або її представників, контактними телефонами тощо. Прямокутний магніт може характеризуватися додатковою функціональністю – наприклад, слугувати закладкою для книги чи журналу.

Особливий тип магнітів-прямокутників – рамки для фотографії: на них рекламний декор та написи можна розташувати по периметру. Проте вигляд у магнітних фоторамок нашого виробництва надзвичайно витончений і вишуканий, тому вони завжди користуються попитом.

Фігурна форма магніту: особливості

Високотехнологічне обладнання DP Ukraine дозволяє підходити до процесу виготовлення плоского магніту творчо, максимально урізноманітнювати його дизайн не лише з точки зору оздоблення й кольорової гами, але й форми.

Наряду з магнітиками традиційними (круглими, квадратними та прямокутними), ми пропонуємо альтернативні зразки продукції, які вирізняються оригінальними, фігурними конфігураціями.

Наші фахівці та допомогою сучасного обладнання, що забезпечує високоточне висікання виробу із заготовок після процесу каширування, здатні надавати плоскому магніту ексклюзивного вигляду. Наприклад, він може виглядати як силует певного предмету або природного об’єкту, що є символом торгової марки або має безпосереднє відношення до її продукції.

До фігурного типу відносяться комплекти магнітів, оформлені у вигляді пазлів. Ці вироби, що наразі є модним трендом, являють собою набір окремих елементів. З таких деталей можна скласти цілісну картину. Плоскі магніти-пазли вирізняються рядом пріоритетних особливостей – вони, завдяки великій площі, одразу впадають в око, та й сам процес складання магнітного пазлу для користувача стає цікавою справою.

Чому варто замовляти плоскі магніти в DP Ukraine

З приводу придбання таких рекламно-сувенірних виробів найкраще звернутися до нас. Зробивши це, ви не пожалкуєте, бо співпраця з нами має ряд очевидних плюсів:

  • ми виробляємо плоскі магніти з кращих матеріалів – використовуємо високосортний крейдований папір та магнітний вініл рулонах;
  • промислові технології останнього покоління та новітнє обладнання компанії є запорукою створення виробів преміальної якості;
  • строгий контроль на підприємстві повністю виключає можливість браку;
  • у нас працюють кваліфіковані, досвідчені дизайнери та конструктори – вони, врахувавши всі ваші вимоги й побажання, запропонують вам рішення, від якого ви будете в захваті.

Додатковими нашими перевагами є оперативність виконання замовлень та прийнятні ціни. Звертайтеся – ми виготовимо для вас магніт будь-якої форми, і ця елегантна «дрібничка» стане потужним важелем, який допоможе вам вивести свій бізнес на новий рівень!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner