Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Плоскі магніти із друком на звороті: особливості виготовлення та дизайну

Плоскі магніти із друком на звороті: особливості виготовлення та дизайну

Магніти, що поєднують в собі функцію сувеніра та носія реклами, компанія DP Ukraine, виробляє в широкому асортименті. Взірці цієї продукції, що сходять з конвеєрів нашого підприємства, мають багато геометричних форм та різну специфіку призначення.

Відомо, що у будь-якого сувенірного магніту є дві сторони, і ключові елементи декору розташовані зазвичай на його фронтальному боці. Проте і зворотна поверхня багатьох екземплярів магнітиків нашого виробництва також буває не порожньою.

У цій статті ми розкажемо про плоскі магніти, що вирізняються особливим, корисним, з точки зору маркетингу, елементом дизайну – друком на звороті.


Особливості й переваги оформлення тильного боку плоских магнітів

Зворотна сторона сувеніру-магнітику, що виготовляється в наших цехах, може за бажанням замовника оздоблюватись текстом.

Ці написи відіграють в оформленні виробу позитивну роль:

  • вони містять додаткову актуальну інформацію про бренд, його принципи, продукцію, що формує зацікавлене, схвальне ставлення до відповідної торгової марки (це можуть бути, наприклад, гасла, слогани, веселі віршовані рядки);
     
  • друкований текст на звороті магніту наноситься яскравою білою фарбою, що, контрастуючи з темним фоном магнітного вінілового полотна, виглядає чітко, тому й читається легко;
     
  • речовина, яка використовується для друку, є довговічною, стійкою до стирання та агресивних факторів довкілля – напис не втрачає свого первісного вигляду навіть після тривалого використання магніту;
     
  • друк на звороті плоского магніту є прихованою стильною родзинкою декору цього виробу, додає йому презентабельності, оригінальності та ексклюзивності.

Сувенір-магнітик, оздоблений з обох боків, зазвичай справляє приємне враження, і стає максимально ефективним маркетинговим інструментом. 

Про технологію та обладнання для нанесення друку

Такі друковані написи з’являються на тильному боці плоских магнітів, завдяки роботі спеціального агрегату – трафаретної машини.

Цей напівавтоматичний поліграфічний апарат наносить друк на поверхню вінілового полотна одразу після каширування, в ході якого аркуші паперу та магнітного матеріалу склеюються між собою під тиском.

Коли текст на зворот матеріалу вже нанесений, заготовки витримують деякий час, даючи фарбі висохнути. Подальший етап виробництва передбачає обробку двошарових листів висіканням.

Замовити вишуканий плоский магніт, оздоблений елегантним та змістовним декором рекламного характеру з обох боків, варто в нашій компанії. Досвідчені й творчі дизайнери DP Ukraine, взявши до уваги всі ваші вимоги й побажання, запропонують вам кілька унікальних проектних макетів на вибір.

Звертайтеся – ми гарантуємо бездоганну якість та оперативність роботи, а доступна вартість нашого сервісу приємно здивує вас!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner