Кошик
6 відгуків
Дизайн-Принт Україна "Наш успіх – це сміливість робити неможливе!"

Стікер із друком на звороті: переваги дизайнерського оформлення

Стікер із друком на звороті: переваги дизайнерського оформлення

Більшість рекламних наліпок виробництва нашої компанії DP Ukraine, які ще називають стікерами, вирізняються наявністю друкованих зображень тільки з одного, фронтального боку.

Проте ми випускаємо й альтернативний варіант наклейок, оздоблений друком як із лицьової, так і зі зворотної сторони.

У цій статті ми розкажемо про специфіку дизайну, використання та пріоритетні особливості наліпок із двостороннім поліграфічним оформленням, а ще трохи познайомимо читачів із промисловою технологією оздоблення відповідного виробу в наших цехах.

Які плюси має двосторонній друк рекламних наклейок

Наші фахівці відзначають декілька позитивних моментів стікерів, що мають додатковий друк на звороті:

  • більша, в порівнянні з аналогами класичного дизайну, інформативність – виріб на тильній стороні має текст, зміст якого пояснює або органічно доповнює ті зображення й картинки, що нанесені на фронтальному боці виробу.
  • такий стікер здатен привертати більше уваги, від ненав’язливо спонукає користувача знайомитися з усіма елементами оформлення стікера та приймати до відома і базові дані, і додаткові, надруковані на звороті наліпки.
  • максимізація інформації суттєво підвищує функціональність та маркетингову ефективність наклейки – у даному випадку стікер-наліпка стає більш потужним рекламним інструментом.
  • виглядає наліпка з друком на звороті, у порівнянні з аналогічними виробами без відповідної особливості,  більш презентабельно й солідно.

Висновок очевидний: такий оригінальний дизайн стікерів на самоклеючій основі є додатковим важелем для популяризації комерційних організацій та їх товарної продукції або сервісу.  

Як виготовляються наліпки з друкованим зворотом у DP Ukraine

Наше поліграфічне підприємство виготовляє стікери з різними додатковими ефектами, в тому числі й із друком на звороті.

Розробники проектів такий елемент дизайну наліпок ретельно продумують, підходячи до цього аспекту нетривіально й творчо. Тильний бік наклейки може включати цікаві відомості про бренд, його принципи, викладені у формі веселих слоганів та влучних гасел, або віршовані рядки, що оригінально презентують певний продукт.

Для оформлення таких наліпок ми використовуємо спеціальні, стійкі до вигорання фарби та міцну клейку основу, яка не заважає поліграфічному оформленню тильної сторони виглядати яскраво.

Друкування на оборотному боці наклейки забезпечується сучасним офсетним верстатом – потужним і високоточним. Дана технологія дозволяє відтворювати кольори насичено, отримувати зображення ідеально чітке й контрастне.

Звертайтеся: наші розробники створять для вас відповідний стікер-наліпку з унікальним дизайном, барвистим та змістовним – цей інструмент реклами, недорогий, якісний і ефективний, неодмінно принесе вашому бізнесу подвійну користь!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner